GENEL

Aydın Çıt Çıt Saç Fiyatları 0539 963 07 08 Peruk

Aydın Çıt Çıt Saç Fiyatları 0539 963 07 08 Peruk

Tres Kaynak Saç Nedir?

Saç kaynak yöntemleri, gelişen teknolojiye bağlı olarak giderek daha da artış göstermektedir. Saç kaynak çeşitleri arasında en çok tercih edilenler arasında; mikro saç kaynak, keratin kaynak, boncuk kaynak ve tres kaynak sayılabilir. Bu saç kaynak çeşitleri arasında yer alan tres saç kaynak, kısa sürede uygulanabilmesi açısında sıkça tercih edilir. Siz de tres kaynak uygulaması içi saç kaynak merkezimizi tercih edebilir, profesyonel kişilerden kaliteli hizmet alma fırsatı yakalayabilirsiniz. Peki, tres kaynak nedir?

Tres kaynak ya da tresli saç; ham saç bağlarının firesi alınarak, özel olarak imal edilmiş dikiş makineleri ile çok ince ve dikkatli bir şekilde dikilmesi ile oluşturulur. Bu saç kaynak, kendi içerisinde ikiye ayrılmaktadır. Bunlar; el ile yapılan tres saç ve makine dikişli tres saçtır. Kısa süre içerisinde uygulanabilen bir yöntem olmasına rağmen kesinlikle profesyonel kişilerce uygulanması gerekmektedir. Aksi halde tres saç kaynak uygulamasından beklenen verim elde edilemez. Tres kaynak uygulamasından beklediğiniz sonuçları alabilmek ve çok daha dolgun ve uzun görünen saçlara sahip olmak için saç kaynak merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Nasıl Uygulanır?

Saç kaynak çeşitlerinin her biri kendilerine özgü yöntemler ile uygulanmaktadır. Tres saç kaynak da daha önce bahsettiğimiz gibi iki şekilde uygulanmaktadır. Bu yöntemlerden hangisinin tercih edileceği saçın yapısına ve uzunluğuna göre değişiklik gösterir. Tres kaynak da uygulanan natürel tres saç kaynak yönteminde doğal insan saçı kullanılır. Bu sayede çok daha doğal bir görünüm elde edilebilir.

Tres saç kaynak yönteminde kaynak saçlar doğal saça boncuk adı verilen malzeme ile yerleştirilir. Saç ince tutamlar halinde alınır. Bu yöntemde istenilen uzunlukta saçlar hazırlanabilir. Ancak ne kadar saç kullanılırsa tres kaynak fiyatları da o kadar artmaktadır.

Tres saç kaynaklar, kişinin doğal saçlarına 4 veya 5 boncuk ile yerleştirilir. Ancak bu boncuklar arasında boşluklar oluşabileceği için uzun süreli kullanımlar için uygun bir saç kaynak çeşidi olduğu söylenemez.  Siz de saç kaynak merkezimize başvurarak tres kaynak uygulaması yaptırabilirsiniz.

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin;

www.facebook.com/mikrokaynakmerkezi

www.instagram.com/mikro_kaynak_merkezi

www.twitter.com/sackaynakmerkz

www.youtube.com/eminemperuksackaynak

Aydın Çıt Çıt Saç Fiyatları 0539 963 07 08 Peruk, postiş saçlar

Aydın çıt çıt saç fiyatları 0539 963 07 08 Peruk , keratin saçlar

Aydın Çıt Çıt Saç fiyatları 0539 963 07 08 Peruk , boncuk kaynak

Aydın Çıt Çıt Saç Fiyatları 0539 963 07 08 Peruk , keratin kaynak

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.