GENEL

Bartın Saç Kaynak Peruk Merkezi 0539 963 07 08

Bartın Saç Kaynak Peruk Merkezi 0539 963 07 08

Keratin Kaynak Nedir?

Keratin, insan bünyesinde özellikle de saç ve tırnak gibi bölgelerde doğal olarak bulunan bir maddedir. Bu madde protein ve aminoasitten oluşan bir maddedir. Bu nedenle keratin saç kaynaklar saçların çok daha sağlıklı görünmesini sağlar. Bunun yanında oldukça hijenik bir saç kaynak çeşididir. Siz de keratin saç kaynak uygulaması yaptırmak isterseniz saç kaynak merkezimizi arayabilir, saç kaynak fiyatları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Keratin Kaynak Saça Zararlı mı?

Keratin maddesinin zaten insan vücudunda var olan bir madde olduğunu belirtmiştik. Oldukça hijyenik bir uygulama olan keratin kaynağın saça herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Diğer saç kaynak uygulamalarına göre çok daha zahmetli olan bu uygulama ile saçlarınızın çok daha parlak, gür ve sağlıklı görünmesini sağlayabilirsiniz.

Keratin Saç Kaynak Nasıl Uygulanır?

Keratin saç kaynak uygulamasının öncesinde özel olarak hazırlanmış keratin saç uçları yine özel keratin kaynak makinesi ile eritilir ve ilave yapılacak saçlara silindirik bir formda kaynatılır. Keratin saç kaynak silindirik olarak uygulanabildiği gibi düz “flat” bir formda da uygulanabilmektedir. Bu sağlıklı saç kaynak uygulaması için saç kaynak merkezimizi arayabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Keratin saç kaynak uygulamasının silikon saçlara göre bazı üstünlükleri bulunmaktadır. Çünkü silikon bilindiği gibi bir yapı malzemesidir. Yani içerisinde kimyasal maddeler bulunmaktadır. Bunun yanında silikon keratine göre daha yüksek sıcaklıklarda erir. Yine saç yüksek ısıya maruz kaldığı için zarar görür ve yıpranır. Ayrıca silikon kaynağın sökülmesi sırasında tiner gibi maddeler kullanılır. Sonuç olarak saçlarda kopmalar ve kırılmalar yaşanabilir.

Bunların yanında silikon kaynak sırasında saçlara yapışır ve birleşme yapabilir. Ancak keratin kaynak sırasında saçlar ısıdan etkilenmez ve birleşme yapmaz.

Keratin Kaynak Saçtan Nasıl Çıkarılır?

Keratin saç kaynak, takılması sırasında keratin kaynak maşası kullanılır. Bu nedende sökülmesi çok zahmetli değildir. Kaynak maşası ile dipten, uzman bir kişi tarafından uygulandığında sökülürken saça ya da saç derisine zarar vermesi söz konusu değildir.  Yine söküm sırasında özel keratin sökücü sıvı kullanır ve keratin saçtan temizlenir. Siz de profesyonel bir saç kaynak hizmeti almak için saç kaynak merkezimizi tercih edebilirsiniz.

www.eminemperuktaksim.com sitemizden ürünlerimizi tercih edebilirsiniz

0539 963 07 08 WhatsApp iletişim Hattı 

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin;

www.facebook.com/mikrokaynakmerkezi

www.instagram.com/mikro_kaynak_merkezi

www.twitter.com/sackaynakmerkz

www.youtube.com/eminemperuksackaynak

Bartın Saç Kaynak Peruk Merkezi 0539 963 07 08 , keratin kaynak

Bartın Saç Kaynak Peruk Merkezi 0539 963 07 08 , postiş fiyatları

Bartın Saç Kaynak Peruk Merkezi 0539 963 07 08 ,mikro bant kaynak

Bartın Saç Kaynak Peruk Merkezi 0539 963 07 08 , boncuk kaynak fiyatları

 

 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.