BONCUK KAYNAK, EXTENSİONS, GENEL, POSTİŞ, SAÇ KAYNAK, SAÇ MODELLERİ

Bayrampaşa Mikro Kaynak Merkezi 0539 963 07 08

Bayrampaşa Mikro Kaynak Merkezi 0539 963 07 08 

Bayrampaşada Mikro Kaynak Merkezi 0539 963 07 08 , Bayrampaşada Postiş Satan Yerler, Bayrampaşada peruk satın al, Bayrampaşada mikro kaynak fiyatları

EMİNEM PERUK MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ;

Zor bir mesleğim var. Çalışma saatleri uzun ve yorucu. Birde çok fazla insanla muhattap oluyoruz. Her zaman giyim kuşam ve bakıma özen göstermek zorundayız. İstanbul şartlarında saç bakımı gerçekten bir bayan için çok zor çünki buna vakit bulamıyoruz desek yeridir. Eve varmamız gecenin geç saatlerini buluyor, keza evden çıkışımızda sabahın erken saatleri.

Bir öğleden sonra aldığım telefonla ne yapacağımı şaşırmış vaziyette arabama ilerliyordum. İş yerimizden bir bayan arkadaşın düğününü unutmuştum. O gün biraz erken çıkıp arkadaşımızın davetlisi olarak gidecektik. Saate baktığımda sadece 4 saatimin kaldığını fark ettim. Kuaföre gitsem yetişemezdim. Derken internette bana yakın bulunan yerleri araştırdım. Aslında bir bayan için kuaför değiştirmek zor bir karardır. Heleki saç kadar önemli, dikkat ve hijyen isteyen şartlar olunca biz kadınlar biraz daha titiz ve seçici oluyoruz. 2 sokak yakınımda bulunan Eminem Peruk adresine yönlendim. Daha içeri girdiğinizde ki atmosfer gerçekten size kendinizi kaliteli ve özel hissetmenize yetiyor bile. Aslında bura bir kuaför değildi fakat saç ile yapılabilecek her şey mevcuttu. Zamanım az olduğu için benimle ilgilenen uzman kişi ile neler yapabileceğimizi kısa bir konuşmadan sonra kararlaştırdık. İlk defa Saç Kaynak yaptırmaya karar verdiğimde ne ile karşılaşacağımı bilmeden. Çünkü sonuç olumsuz olursa bunu düzeltmeye veya telafi edecek bir şey yapmaya vaktim yoktu. Kolay ve hızlı olabilmesi için Çıt Çıt Kaynak modelini seçtik. Saçıma uygun olan model ve renkleri gösterdikten sonra uygulamaya koyuldu. Usta işine o kadar hakim, süratli ve titiz yapıyordu ki saçlarım kısa sürede şekil almaya başlamıştı bile. Kısa bir süre sonra tamamlanan saçlarıma bakmaya doyamaz olmuştum. İnce işçilik, mükemmel uyum ve görünmez ekler ile şaşkınlığımı gizleyememem normal olmuştu. Kendimi şimdiden düğüne hazır hissediyordum ve karşılaştığım Eminem Peruk ve çalışanları ile tanıştığım için de şanslı buluyordum. İkram ettikleri kahvemi içerken daimi olan müşterileri ile kısa bir sohbet zamanım olmuştu. Tavsiye ettikleri şeylerden biri vaktimin olduğunda kesinlikle Kaynak Saç yaptırmamdı. İşte işçilik o zaman neymiş görürsün diyorlardı. Bu tavsiyeye uyacağım ve kendime ayırdığım ilk fırsatta burada olacağım.

Sevda Şen… (İlaç Mümessili – 26)

Bayrampaşa Mikro Kaynak Merkezi 0539 963 07 08 ,

Bayrampaşa  Mikro Kaynak Merkezi 0539 963 07 08 fiyatları

Bayrampaşa Mikro Kaynak Merkezi 0539 963 07 08 modelleri

Bayrampaşa Mikro Kaynak Merkezi 0539 963 07 08 saç satın al

Bayrampaşa Mikro Kaynak Merkezi 0539 963 07 08 postiş fiyatları

Bayrampaşa Mikro Kaynak Merkezi 0539 963 07 08 saç kaynak

Bayrampaşa Mikro Kaynak Merkezi 0539 963 07 08 çıt çıt satan yerler

Bayrampaşa Mikro Kaynak Merkezi 0539 963 07 08 peruk modelleri

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.