BONCUK KAYNAK, EXTENSİONS, GENEL, POSTİŞ, SAÇ KAYNAK, SAÇ MODELLERİ

Bebek Peruk Saç Kaynak 0539 963 07 08

BeBek Peruk Saç Kaynak 0539 963 07 08 

Günümüz metropol insanları, zaman kazanabilmek için kendilerine ayırdıkları bakım süreçlerini en aza indirmek için sürekli alternatifler aramaktadırlar. Kalıcı epilasyonlardan, uzun süreli makyajlara kadar. Tabi ki en zoru da hem bakım hem de hazırlanış açısından saçlarımız. İşte burada uzman kadrosu ve kaliteli malzemeleri ve usta işçiliği ile Eminem Kuaför yardımınıza geliyor. Peruktan postişe, çıt çıt saç tan kaynak saça daha birçok alternatifler ile size çözümler sunuyoruz. Sizlere uzman olduğumuz Kaynak Saç konusunda ve çeşitleri hakkında biraz bilgi verelim.

Mikro Jel Kaynak:

Bilinen en doğal görünen kaynak yöntemidir. Saç tutamlar çok ince ve hafiflerdir. Saçlarınızda ağırlık yapmaz ve yıpratmaz. Micro kaynak işleminde saçlarınıza kesinlikle zarar gelmez.

Micro Jel Kaynağın Avantajları:

Ense bölgesinden kahküllere kadar kafanın tamamına kaynak yapmak mümkündür. Tüm saç tiplerine kadar uygulanabilmektedir. Hormonel problemlerden dolayı seyrelmiş saçlara dahi sorunsuzca uygulanır. Görünmez, hafif, muntazamdır. Dışardan bakıldığında görünmezler, dokunulduğunda hissedilmezler. Sıcak havalarda da rahat kullanım sağlarlar. Gün içinde rahat olduğu kadar akşam yatarken dahi rahat kullanımı vardır. Fön, maşa, düzleştirici gibi işlemleri rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Micro Kaynak İşlemi Nasıl Yapılır?

Özel aparat ile kaynaklanacak saçlar 90°C’de eklenmektedir. Kaynak işlemi yapılırken acı hissetmezsiniz ve saçlarınıza kesinlikle zarar vermez. Sağlığa zarar verecek hiçbir yönü yoktur. Bu yeni metot ile artık sadece kadınlar değil erkekler de saç kaynak yaptırabilecekler ve bu sadece bizim tarafımızdan uygulanan “Micro Saç Kaynak” yöntemiyle mümkün. Saçlarımız ayda 0,5cm – 1cm kadar uzandığı için kaynak yapılan bölge zamanla fark edilir hale gelmeye başlar. Ortalama 1 ay sonra, saçlarınızın düzeltilmesi ya da isteğinize bağlı olarak kaynak yapılan saçları tamamen çıkartmak için gelebilirsiniz. Yapılan işlemlerden dolayı saçlarınız kesinlikle zarar görmezler.

Vidalı Boncuk Saç Kaynak:

Kuaförlerin kullandığı klasik boncuk saç kaynak yöntemidir. Küçük halkalar (boncuklar) saçınıza geçirildikten sonra kaynak saç, o halkaların arasından geçirilir ve halka bir pens ile sıkıştırılır. Uygulama doğal renk 0,6gr saçlar için yapılmaktadır.

Ultra Uçlu Saç Kaynak (Keratinli Saç Kaynak):

Keratin yardımı ile yapılan ultra uçlu kaynak sistemi aslında yeni bir teknoloji değildir. Sadece kaynaklık uçlar hazırlanırken kullanılan malzeme keratindir. Keratin ve yeni nesil boncuk sistemi, içi silikonlu olan bu boncuklar sayesinde pense ile sıkıldığında saçta kırılma veya kaynaklık saçta zarar görme riski en aza indirger. Uzun vadede dayanıklı olan ultra uçlu kaynak ile sorunsuz bir netice elde edersiniz.

Keratin Kaynak:

Boncuk kullanmak istemeyen bayanlar için harika ve doğal bir çözüm. Saç ve kaynaklık saç keratin ile ısıtılarak birbirine tutturulur. Pense veya boncuk olmadığı için dışardan kafanızda boncukların görünmesi gibi estetiği bozan bir görüntü oluşmaz.

Örgü Saç Kaynak(Boncuksuz):

Bu teknik ile sadece saçın saçı kenetlediği özel bir düğüm ile hafif ve harika bir doğal görünüme kavuşabilirsiniz. Boncuk ve yapıştırıcı olmamasına rağmen en büyük dezavantajı uygulama süresinin çok uzun olmasıdır. Çünkü saçlar tek tek el ile bağlanır (kaynaklanır). 6 saati aşkın süren uygulamalara rastlamaktayız.

Nanofilamet Saç Kaynağı:

Bu son teknoloji saç kaynağının özelliği eklenen tutamların çok ince ve hafif olmasıdır. Saç kaynağının kullanımını son derece sağlıklı ve kullanışlı kılan Nanofilamet Saç Kaynağında eklenen saç tutamları diğer kaynak sistemlerinde eklenen tutamlara kıyasla 3/1 oranında çok ince tutamlar halindedir. Kullanılan yapıştırıcı diğer keratin kaynak gibi ürünlerle kıyaslandığında 4 kat daha kuvvetli ve dayanıklı medikal ve anti alerjik nano teknoloji şeffaf bir yapıştırıcıdır. Şeffaf oluşundan dolayı her renk saç ile uyum sağlayarak saçların arasında görünmez. Bu sayede Nanofilamet Saç Kaynak işleminde eklenen saçlar kendi doğal saçlarınız ile daha iyi bütünleşir ve daha homojen, görünmez ve doğal bir görünüm alır. Nanofilamet Kaynak kullanım süresi olarak ortalama 3 ila 4 aydır. Nanofilamet kaynak kullanım süresince ve kaynaklar çıkarılma zamanı geldiğinde saçlarınızdan özel solüsyonu ile çıkartılırken, herhangi bir ağrı ya da acıya neden olmaz saçlarınız kesinlikle kaynaktan dolayı herhangi bir zarar görmez.

Tres Kaynak:

Uygulamada minimum boncuk ile maksimum saç takılır, yaklaşık 350 ile 400 adet klasik kaynak sistemlerindeki saça denk gelecek yoğunlukta bir saç takılıp, maksimum 30 adet boncuk ile sabitlenir. Bu sayede saçlarınız yıpranmaz, kurulmaz, dökülmez ve kaynaklar görülmez. Saçlar tamamen gerçek insan saçıdır, boyasız ve doğaldır, saçları sizler için özenle Koyu renk ve 1. Sınıf saçlardan seçilir ve isteğiniz doğrultusunda renklendiririz. Değişim zamanı geldiğinde klasik kaynak sistemlerindeki gibi yüzlerce ayrı ayrı saç

takılmadığı için her parça tekrar aynı yere takılabilir, bu sayede kesim modeli bozulmaz ve model bozulmadığı için yeni bir kesim işlemine gerek kalmaz. Haliyle saçlar kısalmadığı ve dökülme yaşanmadığı için saçları 3 ya da 4 kez kullanıp çöpe atmak zorunda kalmazsınız. Sürekli ve bozulmadan aynı saçları kullanabilirsiniz. Uygulama yaptırmak istediğinizde bütün bir gününüzü sadece bu işlem için ayırmanız gerekmez. Renklendirme işlemleri dâhil olmak üzere maksimum 1,5 saat içerisinde muhteşem saçlara sahip olabilirsiniz.

Bebek Peruk Saç Kaynak 0539 963 07 08

Bebek Peruk Saç Kaynak 0539 963 07 08 fiyatları,

Bebek Peruk Saç Kaynak 0539 963 07 08 modelleri,

Bebek Peruk Saç KAynak 0539 963 0 708 satun al,

Bebek Peruk Saç Kaynak 0539 963 07 08 satılan yerler,

Bebek Peruk Saç Kaynak 0539 963 07 08 saç fiyatları,

Bebek Peruk Saç Kaynak 0539 963 07 08 saç çeşitleri

Bebek Peruk Saç Kaynak 0539 963 07 08 postiş fiyatları,

Bebek Peruk Saç Kaynak 0539 963 07 08 çıt çıt saç modelleri,

Bebek Peruk Saç Kaynak 0539 963 07 08 keratin kaynak fiyatları,

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.