GENEL

Boncuk Kaynak Saç Merkezi 0539 963 07 08

Değer müşterilerimiz , saç kaynak merkezimiz de bir çok kaynak yaptığımız doğrudur. Mikro kaynak, boncuk kaynak, tres kaynak, keratin kaynak gibi bir çok kaynak sistemi uygulamaktayız.

Sizde saçlarınızın kolay ve basit yönden uzamasını isterseniz bizlere danışabilir ve saçlarınıza kaynak yaptırabilirsiniz.

Detaylı bilgi için ; +90 539 963 07 08

Orjinal gerçek saç satmaktayız. karışma ve dolaşma yapmayan saçlar kullanmaktayız. Her bütçeye uygun saç kalitesi mevcuttur. Sentetik saç kesinlikle satmıyoruz. Türkiye nin her yerine kapıda ödeme ile gönderim imkanı sağlıyoruz. Web sitemizden alışveriş yapmak isterseniz; www.eminemperuktaksim.com adresimizden güvenilir bir şekilde ürün satın alabilirsiniz.

Eskiden en çok kullanılan kaynak sistemi boncuk kaynak idi. Şimdi ise roller değişti ve mikro kaynak kullanan müşterilerimiz , mikro kaynak kullanan kadınlarımız daha çok. Boncuk kaynak takımı ve çıkarılması daha pıratiktir. Boncuk Kaynak da takılırken saçın ayrımına çok dikkat edilmelidir. Yoksa kenarlar dan boncuklar gözükebilir. Bu yüzden de her zaman saç ayırımına dikkat edilmesi gerekmektedir.

Şimdi ise mikro kaynak daha az göründüğü için daha çok talep görmektedir. Bizler de talep ne çok olursa onu yapmak için buradayız. ve elimizden geldiği kadar kaynak uygulamasını çok muntazam bir şekilde yapmaktayız. Kaynak sistemi basit görünse de herkesin yapabileceği bir uygulama değildir. Bu yüzden işi bilmeyen ve ya yapamayan birisine kesinlikle yaptırmayın. Diyelim ki yaptırdınız ve sonuçları ne olur ?

Mikro kaynak da iyi yapılmayan bir kaynak , kaynakların dökülmesine neden olur . Keratini iyi olmazsa saçta kalıntılar olur ve saçı dökme yapar. Verdiğiniz emekler çöp olur.

Boncuk kaynak da iyi yapılmazsa boncukları teker teker düşer ve sürekli elinize gelir. Aynı zaman da dolaşmaya sebep de olabilir. Bunların özenle yapılması gerekmektedir.

Sizde güvenilir bir yere gitmek istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz. 15 yıldır kaynak uygulama sistemiyle uğraşmaktayız. 20 Yıldır ise toptan saç satışı yapmaktayız. Aynı zaman da Peruk satışımız da vardır. Biz kuaför değiliz. Sizin saçınıza Boya ve renklendirme yapmıyoruz. Elimiz de bir çok renk ve bir çok saç mevcuttur. Saçınıza bir şekilde uyum sağlayacak saçı takıyoruz.

Bizleri sosyal medyadan da takip edebilirsiniz.

instagram: sackaynak_extensions
instagram: mikro_kaynak_merkezim

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.