GENEL

Bursa Saç Kaynak Peruk Merkezi 0539 963 07 08

Bursa Saç Kaynak Peruk Merkezi 0539 963 07 08

Saç Kaynak Çeşitleri Nelerdir..İşte Tüm Detaylar !

Boncuk Kaynak: Uygulaması ve tekrar geri çıkartmak oldukça kolaydır. Piyasada biraz araştırıldığında fark edilecektir ki, şuanda bayanlar tarafından en çok tercih edilen saç uzatma ve kaynak türüdür.

Saç kaynak modellerimize şu link üzerinden https://www.eminemperuktaksim.com/urun-kategorisi/sac-kaynak/ göz atabilirseniz boncuk kaynak modellerimize dair kafanızda bazı olgular rahatlıkla oluşmaya başlayacak ve tabiki diğer modellerimiz de gözünüze çarpacaktır.

Keratin Kaynak: Tırnak ve saçları oluşturan bir protein türü olmasının yanı sıra, saçınıza kaynak yapılan birleşim noktaları bu madde ile yapılmaktadır.

Mikro Kaynak: İsmini de burdan alıyor mikronluk bir inceliğe sahip saç kaynak granüllerinin saçla birleştirilmesi, saça tutturulması anlamına gelir. Uygulama bakımından oldukça profesyonel ve itinalı davranarak işçiliğin yapılması lazım. Aksi takdirde istenildiği niteliklerde kaynak ortaya çıkmaz.

Vidalı Boncuk Saç Kaynak: Kuaförlerin kullandığı klasik boncuk saç kaynak yöntemidir. Küçük halkalar (boncuklar) saçınıza geçirildikten sonra kaynak saç, o halkaların arasından geçirilir ve halka bir pens ile sıkıştırılır.

Ultra Uçlu Saç Kaynak: Keratin yardımı ile yapılan ultra uçlu kaynak sistemidir.

Örgü Saç Kaynak: Saçın saçı kenetlediği özel bir düğüm ile hafif ve harika bir doğal görünüme kavuşabilirsiniz.

Nanofilamet Saç Kaynak: Saç kaynağının özelliği eklenen tutamların çok ince ve hafif olmasıdır. Saç kaynağının kullanımını son derece sağlıklı ve kullanışlı kılan eklenen saç tutamları diğer kaynak sistemlerinde eklenen tutamlara kıyasla 3/1 oranında çok ince tutamlar halinde olmasından kaynaklanmaktadır.

Tres Kaynak: Yapılışı olarak kaynak sistemlerindeki saça denk gelecek yoğunlukta bir saç takılıp, maksimum 30 adet boncuk ile sabitlenir.

Brezilya Düğümü: Brezilya bölgesinde yaşayan bayanların yaptığı çapraz örgü sistemi ile yapılan ve ek görünmeksizin – boncuk da kullanılmadan yapılan kaynak çeşididir. Her saça olmayacağı gibi uzman tespiti ile uygulanabilir.

Yukarıda anlattığımız bu kaynak çeşitlerini zaten fark ettiyseniz kategorik olarak da belirtmiştik. Yani yeni açıklamalar değil tekrarını paylaşmakda var değerli kullanıcılarımız. Sizin yapmanız gereken saçınız için düşündüğünüz kaynak modellerini araştırmak. Web sitemizde onlarca sayıda kaynak türü kategorisi var bu konuda. Kaliteli saç kaynak modellerimiz ile artık siz de istediğiniz model ve tarzda saç kaynağına sahip olabilirsiniz.

Bursa Saç Kaynak Peruk Merkezi 0539 963 07 08 , saç satan yerler

Bursa Saç Kaynak Peruk Merkezi 0539 963 07 08 , boncuk kaynak

Bursa Saç Kaynak Peruk Merkezi 0539 963 07 08 , keratin kaynak

Bursa Saç Kaynak Peruk Merkezi 0539 963 07 08 , mikro saç kaynak

Bursa Saç Kaynak Peruk Merkezi 0539 963 07 08 , mikrobant kaynak saçlar

Videomuzu izleyebilirsiniz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.