GENEL

Bursa Saç Kaynak Postiş Saç Satışı 0539 963 07 08

Bursa Saç Kaynak Postiş Saç Satışı 0539 963 07 08

SİTEMİZİ ZİYARET ETMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYIN ——->>>>>www.eminemperuktaksim.com

 

En Az Makyaj Kadar Önemlidir Saçlar!

Tarihte zenginlik, güç, mevki gibi unsurları simgelemiş peruklar. Günümüzde ise biz kadınlar saçınızın modelini mi beğenmedik ya da rengini saçlarımızın uzun mu olmasını istiyoruz hemen kuaföre gidip çaresini buluveriyoruz.  Her zevke her beklentiye uygun çareler mevcut. Bunlardan bir kaçına değinelim isterseniz.

Peruk Nedir, Peruk Modelleri Nelerdir?

Takma saç, iki kısımdan meydana gelir. Bir file ve bunun üzerinde saç.  Günümüzde ise birçok çeşidi vardır. Makine işi, el işi ve medikal peruka sıklıkla tercih edilir. El yapımı perukalarda iç şablon elastiktir ve başa göre ayarlayabilirsiniz. Tepe kısmı elle yapılmıştır saçınızı istediğiniz yöne tarayabilirsiniz. Makine işi olanlar diğeri kadar yumuşak olmamakla birlikte içyapıları onlarında elastiktir. Ancak yoğun saç isteyenler makine işi perukaları tercih edebilirler. Moda olan modelleri merak ediyorsanız; uçlara doğru açılan omreli modeller, natürel görünümlü olanlar ve kesim olarak ta uçların tok olduğu modeller tercih ediliyor. Ancak peruka çoğunlukla gündelik yaşamda değil tiyatro, sinema, eğlence sektöründe kullanılmaktadır. Gündelik yaşamda onun yerini postiş almıştır.

Postiş Nedir?

Bayanların sıklıkla tercih ettiği ve kolaylıkla kendi kendilerine uygulayabilecekleri üründür.  Saç kaynağından farklı olarak istediğiniz zaman takıp çıkarabileceğiniz en pratik saç uzatma tekniğidir. Tek parça halindedir saçınıza bir toka yardımıyla uygulanabilir. Bu tokayı kullanmak istemediğinizde alt yapısının çevresindeki klipsler kullanılarak ta takıla bilinir. Tek parça postişler çoğunlukla topuz ve atkuyruğu gibi modellerde kullanılmaya uygundur. Sadece saç uzatmak için değil aynı zamanda hacimsiz saçlarda da uygulana bilinir. Kullanım esnasında 3-4 kullanımdan sonra şampuanla yıkamak gerekir.

Bursa Saç Kaynak Postiş Saç Satışı 0539 963 07 08

Bursa Saç Kaynak Postiş Saç Satışı 0539 963 07 08 saç kaynak fiyatları

Bursa Saç Kaynak Postiş Saç Satışı 0539 963 07 08 micro kaynak modelleri

Bursa Saç Kaynak Postiş Saç Satışı 0539 963 07 08 çıt çıt saç fiyatları

Bursa Saç Kaynak Postiş Saç Satışı 0539 963 07 08 postiş fiyatları

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.