GENEL

Çankırı Boncuk Kaynak 0530 273 03 17 Peruk Fiyatları

Çankırı Boncuk Kaynak 0530 273 03 17 Peruk Fiyatları

Günümüzde Boncuk Kaynak en çok kullanılan en yaygın olan kaynak sistemidir. Boncuk saç kaynak merkezimizden fiyat alarak bizlere gelip uygulamalı bir şekilde kaynağınızı gönül rahatlığıyla taktırabilirsiniz.

Boncuk Kaynak taktırmak isteyen müşterilerimiz ;

0530 273 03 17 WhatsApp iletişim Hattı ndan ulaşabilirsiniz.

Eğer boncuk kaynak satın almak isterseniz ise sitemize girip ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Türkiye nin her yerine kapıda ödeme ile kargo imkanı sağlamaktayız.

https://www.eminemperuktaksim.com/urun-kategorisi/sac-kaynak/

ürünlerimizi inceleyip satın alabilirsiniz. Eğer aklınıza bir soru takılırsa detaylı bilgi için lütfen yukarıda verdiğimiz telefon numarasıyla irtibata geçiniz.

Boncuk kaynak taktırırken dikkat etmeniz en önemli kural ise saçların kaliteli olmasıdır. Çünkü saçlar dolaşma yaparsa saçınızda açılması da oldukça güç olur. Saçlar kaliteli ise takılış da önemlidir. Genelde tek boncuk ve çift boncuk olarak takılmaktadır. Erken yağlanan saçlara çift boncuk öneriyoruz. İnce telli saçlara ise tek boncuk takıyoruz. Müşteri isteği bizim için önemlidir. Daha rahat nasıl edecek ise biz o şekilde kaynak takıyoruz.

Saç Kaynak merkezimize gelerek sizlere daha iyi hizmet ve aklınızda ki bütün soruları kaldıracak cevaplar verebiliriz.

Boncuk kaynak kullanım süresi en fazla 3 aydır. Daha uzun süreli kullanırsanız saçınızda dökülmeler ve dolaşmalar olur. Buda saçınıza zarar vermiş demektir. Bizim önerdiğimiz süre 2.5-3 ay kullanım süresidir. Kaynak taktırmaktan çok dikkat edeceğiniz en önemli kural sizin nasıl kullandığınız. Eğer bakımsız bir şekilde duş alırken karıştırarak yıkarsanız diplere krem sürerseniz ıslak yatarsanız sizin için kaynak bir kabusa dönüşebilir. Lütfen kullanım için bizlerden yardım alınız . Saç kaynak merkezi mağazamıza gelerek ya da telefon açarak bilgi alabilirsiniz.

Daha önce yaptırmamış bayanlar için bütün sorularını dinleyip cevap verebiliriz. Boncuk kaynak kullanışlı bir kaynak sistemidir. Diplerde boncuk olmasına rağmen ağrısız sancısız kaynak yapılır. Tabiki de kaynağın usta birisinin takması da çok önemlidir. Çok dipten takılırsa kaynak acıtır ve bağ ağrısı yapabilir. Saçları doğru ayırım yapılmazsa saçlarda germe yapar yine bağ ağrısına sebebiyet verir. Bunun için de her zaman bilen birisine usta birisine kaynak taktırmalısınız.

www.eminemperuktaksim.com ürünlerimizi seçerek alışveriş yapabilirsiniz.

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin;

www.facebook.com/mikrokaynakmerkezi

www.instagram.com/mikro_kaynak_merkezi

www.twitter.com/sackaynakmerkz

www.youtube.com/eminemperuksackaynak

Çankırı Boncuk Kaynak 0530 273 03 17 Peruk Fiyatları , mikro kaynak

Çankırı Boncuk Kaynak 0530 273 03 17 Peruk Fiyatları , mikro bant kaynak

Çankırı Boncuk Kaynak 0530 273 03 17 Peruk Fiyatları , postiş saçlar

Çankırı Boncuk Kaynak 0530 273 03 17 Peruk Fiyatları ,

 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.