GENEL

Elazığ Çıt Çıt Saç Kaynak 0530 273 03 17

Elazığ Çıt Çıt Saç Kaynak 0530 273 03 17

Mikro Kaynak Nasıl Yapılır?

Mikro saç kaynak son zamanlarda en çok tercih edilen ve diğer kaynak türlerine göre daha avantajlı yönleri bulunan bir kaynak türüdür. Dünyadaki saç kaynak çeşitleri arasında bulunan en gelişmiş tekniktir. Mikro kaynak tekniği ile doğal saça tutturulan ince tutamlar özel tekniklerle uygulanarak kusursuz bir görünüm elde edilir. Kaynak olarak eklenen saçlar o kadar ince ve hafiftir ki kişide ağırlık hissi hissettirmez. Doğru uygulandığında ve dikkatli kullanıldığında saçın uzama süresine de bağlı olarak 9 aya kadar kullanım süresi sağlanabilmektedir. Mikro kaynak tekniği ile sağlıklı ve kusursuz saçlara sahip olabilirsiniz.

Mikro Saç Kaynak Tekniği

Mikro saç kaynak tekniğinde saça eklenen tutamlar çok incedir. Bu sayede kaynakların gerçek saçtan ayırt edilmesi çok zordur. Tüm kaynak çeşitleri arasında en doğal ve en güzel dış görünüm mikro teknikte elde edilmektedir. Küçük ve şeffaf kapsüller sayesinde gerçek saça tutturulan mikro saç kaynak ile saçlarınız bütünleşerek doğal bir görünüm oluşturur. Kişinin kendi saç renginde ayarlanarak uygulanan bu kaynaklar herhangi bir acı veya rahatsızlık vermezler. Saçınıza dokunduğunuzda mikro kaynak bağlantılarını hissetmezsiniz ve elinize gelmezler. Günlük kendi saçlarınızı kullanır gibi hiçbir kısıtlama olmadan mikro saç kaynaklarınızı kullanabilirsiniz.

Kuaförünüze gidebilir, boya, röfle, balyaj gibi işlemler yaptırabilirsiniz. Saçlarınıza yağlarla bakım yapabilir özel kürler uygulayabilirsiniz. Mikro saç kaynak yapıldığında denize, havuza ve saunaya da girebilirsiniz. Yani bu saç kaynak çeşidiyle günlük yaşamınıza devam edebilirsiniz. Mikro saç kaynağın en güzel yanı ise çok kısa saçlara dahi başarıyla uygulanabilmesidir. Saçlarınız hangi boy olursa olsun Eminem Peruk ile mikro saç kaynak sahibi olabilirsiniz.

Mikro kaynak diğer türlere göre daha uzun kullanım ömrüne sahiptir. Saçlarınızın uzama hızıyla orantılı olarak kullanım ömrü de değişir. 9 aya kadar kullanım ömrüyle çok avantajlı bir kaynak türüdür. Mikro kaynak yaptırdığınızda saçlarınızı dilediğiniz tarakla fırçalayabilirsiniz. Diğer kaynak türlerinde olduğu gibi herhangi bir yapay görünüm elde edilmediğinden kendi saçınızmış gibi sizinle bütünleşir ve dışarıdan asla belli olmaz.

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin;

www.facebook.com/mikrokaynakmerkezi

www.instagram.com/mikro_kaynak_merkezi

www.twitter.com/sackaynakmerkz

www.youtube.com/eminemperuksackaynak

Elazığ  Çıt Çıt Saç Kaynak 0530 273 03 17 , saç kaynak merkezi

Elazığ Çıt Çıt Saç Kaynak 0530 273 03 17 ,  mikrobant kaynak

Elazığ  Çıt Çıt Saç Kaynak 0530 273 03 17 , peruk satan yerler

Elazığ  Çıt Çıt Saç Kaynak 0530 273 03 17 , boncuk kaynak satan yerler

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.