GENEL

En İyi Saç Kaynak Merkezi İstanbul

En iyi Saç Kaynak Merkezi İstanbul

Günümüz de bir çok şehir de il ve ilçe olarak saç kaynak merkezi dükkanları çoğalmaya başlamıştır. Nereye giderseniz gidin mutlaka bir saç kaynağı yapan yer bulabilirsiniz. Ama önemli olan nasıl yaptığıdır.

Eğer kaynak güzel yapılmaz ise saçlarda dökülmeyle karşılaşabilirsiniz ve buda başklarının yaptığı kaynakğa sebep olabiliyor. Aynı zaman da genel olarak da kaynak sağlıklı bir saç uzatma sistemi olmamış olarak görünüyor. Kesimliklr kaynak insan cildine zarar vermez.

En önemli olan şeylerden bir tanesi ise , takılacak kişinin saç yogunluğuna göre saç takılması gerekmektedir. Eğer bir kadının saçı az ve ince telli ise ona göre gram ve adet belirlenip takılması gerekmektedir. Saçı az bir kadına yogun bir saç takılırsa , saç diplerinden kopmalar meydana gelir.

Biz 18 yıldır bu sektördeyiz ve bütün müşterilerimizi bu şekilde uyarıyoruz. Kaynak takarken nasıl kullanacağından bahsediyoruz. Yatarken , günlük hayatta neler yapabileceğinden bahsediyoruz. Kaynak çok basit bir işlem olarak görünse de hiç basit birşey olmadığını söyleyebiliriz sizlere. Hem takmak açısından , hemde kullanmak açısından biraz külfiyetli bir uygulamadır. Biz işimizi ciddiye alıyoruz ve elimizden geldiği kadar müşterilerimize yardımcı olmaya çalışıyoruz. Her yer de kaynak takılıyor fakat her yerde iyi yapılmıyor. Lütfen kendinize iyi bir yer bulun.

En çok takılan son sistem olan mikro kaynak , italyan keratini ile yapılan bir sistemdir. Silikonla yapanlar ise doğru bir sonuç elde edememektir. Silikon saça yapışır ve çıkarırken sakız gibi süner. Saçta kalıntıları olur ve saça zararlıdır.

Ne tür kaynak sistemi karar verdiyseniz ve bilgi almak istiyorsanız bizlere danışabilirsiniz. Bizler en iyi şekilde sizlere hizmet vermek için buradayız. Türkiye nin her tarafına da kargo sistemimiz mevcuttur.

İthalatını kendimiz yaptığımız bu saçların garantisi mevcuttur. Karışmaya ve dolaşmaya karşı garantisi vardır. İnternet sitemizden de güvenilir bir şekilde alışveriş yapabilir, ya da whatsapp üzerinden bizlere sipariş verebilirsiniz.

Whatsapp Sipariş Hattı : 0539 963 07 08

internet sitemiz: www.eminemperuktaksim.com

Bizleri sosyal medyadan da takip edebilirsiniz;

insatagram: sackaynak_extensions

instagram: mikro_kaynak_merkezim

youtube kanalımız: https://www.youtube.com/channel/UC0-9yGlxTXEbnxAIRYB3hmQ?view_as=subscriber

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.