GENEL

Eskişehir Saç Kaynak Peruk Merkezi 0539 963 07 08

Eskişehir Saç Kaynak Peruk Merkezi 0539 963 07 08

Çıt Çıt Saç Nedir? Nasıl Kullanılır?

Kadınların güzel görünmek için başvurdukları yöntemlerden birisi de protez saçlardır. Bu saçlar arasında en çok rağbet görenler arasında çıt çıt saçlar  yer almaktadır. Özelikle ince ve zayıf görünen saçlara sahip kadınlar, bu durumdan kurtulmak için çıt çıt saç kullanıyorlar. Bu saçlar, 8 parçadan oluşurlar ve saça toka yardımı ile tutturulurlar. Bu sayede zayıf ve ince saçların çok daha gür, dolgun ve yoğun görünmesini sağlarlar. Toka ile tutturuldukları için kolayca takılıp çıkarılabilen bu saçların kullanımı oldukça kolaydır. Siz de çıt çıt saç kullanmak isterseniz, saç kaynak merkezi ile irtibata geçebilir, kendiniz için uygun renkte olanları satın alabilirsiniz.

Çıt çıt saçlarda her parça farklı boyutlarda hazırlanır. Küçük ve büyük boyutlardan oluşan saçlar, kafanın farkı bölgelerine takılır. Her parçanın uygulanacağı yer bellidir. Bu parçalar; enseye, kulak yanlarına, kulak üstlerine ve kafanın üst bölgesine takılırlar.

Çıt Çıt Saç Nasıl Takılır?

Çıt çıt saçların kullanımı oldukça kolaydır. Bu nedenle kuaföre taktırılmadan da kullanılmaktadır. Bu saçları evde kolaylıkla takıp çıkarabilirsiniz. Çünkü parçaların hangi bölgelere uygulanacağı bellidir ve bu büyük kolaylık sağlamaktadır. Bunların yanında çıt çıtlar saç ile aynı yapıda olmalıdır. Aksi halde saç ile çıt çıtın bir bütün halinde görülmesi mümkün olmaz.

Çıt çıt takmadan önce saçlarınızın temiz olduğundan emin olmalısınız. Ardından saçlarınızı taramalı ve çıt çıtları ensenizden yukarıya doğru takmalısınız. Çıt çıtları hangi bölgeye uygulanacağı önceden bellidir. Bu nedenle saçlarınızı bölgelere göre ince ince ayırarak uygulamalısınız.

Ayrıca ince telli saçlara sahipseniz kolay kullanım için saçlarınıza sprey sıktıktan sonra krepe yaparak saçlarınızı kabartmanızda ve ardından çıt çıtları takmanızda yarar vardır. Çünkü bu uygulama daha uzun süre kullanım olanağı tanımaktadır. Ancak saçlarınız kalın telliyse bu uygulamaya gerek yoktur.

Çıt Çıt Saç Fiyatları

Çıt çıt saçlar, saçların kısa süre içerisinde gür ve uzun bir görünüme sahip olmasını sağlar. Siz de saçlarınızın pratik bir şekilde daha gür ve uzun görünmesini istiyorsanız saç kaynak merkezi ile irtibata geçerek, çıt çıt fiyatları konusunda bilgi alabilirsiniz.

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin;

www.facebook.com/mikrokaynakmerkezi

www.instagram.com/mikro_kaynak_merkezi

www.twitter.com/sackaynakmerkz

www.youtube.com/eminemperuksackaynak

Eskişehir Saç Kaynak Peruk Merkezi 0539 963 07 08

Eskişehir Saç Kaynak Peruk Merkezi 0539 963 07 08 , mikro kaynak satın al

Eskişehir Saç Kaynak Peruk Merkezi 0539 963 07 08 , boncuk kaynak fiyatları

Eskişehir Saç Kaynak Peruk Merkezi 0539 963 07 08 , saç kaynak yapan yerler

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.