GENEL

Giresun Boncuk Kaynak 0530 273 03 17 Peruk Fiyatları

Giresun Boncuk Kaynak 0530 273 03 17 Peruk Fiyatları

Boncuk Kaynak Nedir?

Günümüzde saçların daha gür ve uzun görünmesi için pek çok yöntem kullanılmaktadır. Bunlar arasında saç bakım maskeleri yer alır. Özellikle bazı doğal yağların özünde bulunan bileşenler, saçların uzaması ve gürleşmesi adına uzun vadede oldukça etkili olabiliyor. Ancak bu yöntemler kısa süre içerisinde uzun ve dolgun görünen saçlara sahip olmak isteyenler için pratik değildir. Bu nedenle genellikle saç kaynak çeşitleri tercih edilmektedir. Saç kaynak çeşitleri arasında en çok tercih edilenlerden birisi de boncuk kaynak saçlardır.

https://www.eminemperuktaksim.com/urun-kategorisi/sac-kaynak/ ürünlerimizi satın alabilirsiniz.

Boncuk Kaynak Uygulaması

Boncuk kaynak saç, diğer saç kaynak çeşitleri arasında kolay ve çabuk uygulanabilir olması nedeniyle ön plana çıkmaktadır. Bu özellikleri nedeniyle pek çok kişi tarafından rağbet görmektedir. Boncuk kaynak uygulaması kişinin saçının uzunluğuna ve gürlüğüne göre değişiklik göstermektedir. Buna göre normal gürlükteki bir saça 150 adet, ortalama gürlükteki saçlara 200 adet boncuk kaynak uygulanmaktadır. Bunların yanında çok gür denilebilecek saçlara ise 250 adet saç takılabilmektedir. Ancak boncuk kaynak fiyatları bu saçların adedine ve saç tutamlarının gramajına göre değişiklik göstermektedir.

Boncuk kaynak saç uygulamasında en ideal uzunluk 60-65 cm’dir. Yine gramaj olarak en ideali 0,70 gram olmasıdır. Ancak uzun boncuk saç kaynak uygulamalarında 1 gram olabilmektedir. Saçlara eklenecek 150 adet boncuk kaynak saçın uygulama süresi yaklaşık olarak 1,5 ile 2 saat arasında değişmektedir.

Saç kaynak uygulaması öncesinde uygulanacak saç miktarının belirlenebilmesi için kişinin saç dokusu incelenmelidir. Bu doğrultuda doğru saçlar ile en uyumlu, hemen hemen aynı özelliklere saçların takılması sağlanmalıdır. Bu uygulama için genellikle içi silikonlu mikro halkalar kullanılır. İçi silikonlu halkalar, eğer uzman kişiler tarafından uygulanmalıdır. Çünkü bu kaynak çeşidinde saçlar ezilerek yıpranabilir. Boncuk kaynak uygulaması için profesyonel bir saç kaynak merkezi arıyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Bunun yanında boncuk saç kaynak uygulamasında doğal saçlar kullanıldığından emin olmalısınız. Böylece saçlarınızı dilediğiniz gibi boyayabilir ya da fön çekebilirsiniz. Ancak sentetik saçları tercih ederseniz, boya ya da uygulayacağınız diğer işlemler sırasında zarar görebilirler.

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin;

www.facebook.com/mikrokaynakmerkezi

www.instagram.com/mikro_kaynak_merkezi

www.twitter.com/sackaynakmerkz

www.youtube.com/eminemperuksackaynak

Giresun Boncuk Kaynak 0530 273 03 17 Peruk Fiyatları, saç kaynak merkezi,

Giresun Boncuk Kaynak 0530 273 03 17 Peruk Fiyatları , keratin kaynak

Giresun Boncuk Kaynak 0530 273 03 17 Peruk Fiyatları , postiş saçlar

Giresun Boncuk Kaynak 0530 273 03 17 Peruk Fiyatları , mikro bant kaynak

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.