GENEL

Güngören Saç Kaynak 0539 963 07 08

Adalar Saç Kaynak 0539 963 07 08 Toptan boncuk kaynak

Boncuk Kaynak Nedir?
Hanımlar için saçlar, her şeyden önce gelir. Tabii kimi zaman hatalı kesimlerden veya keyfi olarak saçlarımızı daha uzun bir forma kavuşturmak isteriz. Elbette bu bir mucize değildir ve doğal uzama süreci içerisinde saçların uzaması için oldukça ciddi bir zaman dilimi gereklidir. Bu durumda alternatif yöntemler gerekli olacaktır ki, Boncuk kaynak yöntemi ile saç uzatabilir, dilediğiniz süreyle saçlarınızın uzun görünmesini sağlayabilirsiniz. Gerçek saç ile yapılan boncuk kaynak uygulamalarında, saç kendi saçınızmış gibi görünecektir. Boyanabilen ve saç tipinize uygun biçimde uygun biçimde tercih edebileceğiniz saçları dilerseniz mikro kaynak veya keratin kaynak ile de uzatabilir veya genel olarak sık kullanılan uygulamalardan olan tres kaynak yöntemini tercih edebilirsiniz. Her ne kadar diğer kaynak yöntemleri kadar uzun süreli etkileri olmasa da bu sonuca çıtçıt saç kullanarak da elbette ulaşabilirsiniz. Sektörde yarım ay olarak tanımlanan saçları kullanarak, postiş saç tasarımlarının en etkililerini de elde edebilmeniz mümkündür. Eğer tüm bunların yerine gündelik çözümler arıyorsanız peruk kullanabilir, bambaşka bir görünüme kolayca ulaşabilirsiniz.

Boncuk Kaynak Uygulaması
Öncelikle belirtmek gerekir ki, boncuk saç uygulaması profesyonel bir uygulamadır. Evde bireysel imkanlarla yapılması oldukça güç olan uygulama, uzmanlık gerektiren bir uygulamadır. Uygulamaya başlamadan önce kendinize uygun saç tipi ve rengine karar vermeli, uzunluk ve yoğunluk bakımından uygun seçimi yapmalısınız.

Normal olarak herkesin saçı farklı niteliklere sahiptir. Siz de kaynak yaptıracağınızda, kendi saç tipinize uygun ürünü tercih etmelisiniz. Saçlarınız ince telli ise tercih edeceğiniz çok yoğun saçlar farklı bir görüntüye sebep olabilir ve kelimenin tam anlamıyla çirkin olabilirken, tam terci biçimde yoğun saçlarınız varsa; yani kalın telli ise, ince postiş saç uygulaması güzel görünmeyecektir. Bu noktada saç tipinizle ilgili ne tür bir seçim yapacağınızı kuaförünüze danışabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz. Tabii kuaförler de kendi stoklarında bulunan saçları sizlere sunabilirler. Bu durumda hata yapma olasılığı ortadan kalkacaktır.

Günümüzde boncuk kaynak uygulaması için sentetik saçlar veya gerçek saçlar kullanılabilmektedir. Elbette en iyi sonuçların alınabilmesi için, en uygun çözüm gerçek saç uygulaması olacaktır. Fön yapılabilen, biçimlendirilebilen ve boyanabile uygulamalar olması sebebiyle gerçek saç kullanımı daha doğru bir yöntemdir. Ayrıca, gerçek saçın kısa süre içerisinde yıpranıyor olması da bir efsanedir. Yapısı gereği saç aylarca il günkü formunu korur ve kökleri olmasa da mükemmel biçimde kullanılabilir. Zaten boncuk kaynak yaptırdığınız saçlarınızı ömrünüz boyunca kullanmazsınız. Saçınıza mikro kaynak veya boncuk kaynak yapıldıktan sonra saçlarınız doğal uzama sürecine devam edeceğinden bir süre sonra kaynak saç gerekli olmayacaktır. Bu nedenle bu saçın ömrünün bu kadar olması da yeterli kabul edilir. Sentetik saç uygulamalarında ise herhangi bir süre yoktur. Sentetiğin bir ömrü olmamakla birlikte, sentetik saçla yapılan kaynak bir çok uygulamaya tabi tutulamadığından çok az tercih edilmektedir. Genellikle peruk için tercih edilen sentetik, kaynakta kullanılmaz.

Boncuk kaynak yapılırken, saçlar, sık aralıklarla boncuk şeklindeki halkaların içerisinde birleştirilip sıkıştırılmaktadır. Herhangi bir kimyasal kullanılmadığından hiçbir riski bulunmayan uygulamada, saçların mukavemeti oldukça yüksektir. Bu uygulamada fark edilme olasılığı oldukça düşük olmakla birlikte, saçlar toplanabilir, örülebilir ve yıkanmada herhangi bir engel söz konusu değildir. Zaman içerisinde kendi saçlarınızmış gibi kestirebileceğiniz ve şekillendirebileceğiniz uygulama, rahatsızlık hissi vermediği gibi, sık aralıklarla yapıldığından görsel olarak da hiçbir sorun teşkil etmemektedir. Güvenle boncuk kaynak yaptırıp, dilediğiniz süreyle kullanabilmeniz mümkündür.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.