Kocaeli Peruk Satan Yerler 0539 963 07 08

Kocaeli Peruk Satan Yerler 0539 963 07 08

Kocaeli Peruk Satan Yerler 0539 963 07 08

Peruk Nedir?

Peruk veya eskilerdeki adıyla peruka; kadınların estetik görüntüsünü destekleyen en önemli aksesuar olan saçlar için takma saç görevini görür. Usta eller tarafından profesyonel bir şekilde dizayn edilen peruklar kısa – orta – uzun boylarında hazırlanarak geleneksel ve modern bir görüntüye kavuşturulur. Saç kaybı yaşayan, kısa saçlı olan, uzun saçlarından sıkılıp da daha kısa ve modern saçlara sahip olmak isteyenler veya farklı bir rengi denemek isteyenler gibi farklı kişi isteklerine hizmet eden peruklar kolay kullanımları sebebiyle çok tercih ediliyor.

Takma saç kavramını tam anlamıyla yerine getiren peruklar, istendiği an takılıp çıkarıldığı için uzun süreli kullanım vaat eder. Perukların rengarenk olması gündelik hayatta kullanmasını sağlarken aynı zamanda özel gösteriler, tiyatro oyunları, sinema filmleri gibi şov dünyasında da aktif rol oynar.

Peruk ile kişi görüntüsünü tamamen değiştirmek mümkün olduğundan birçok renk ve modelde peruk çeşidi bulunur. Peruk çeşitleri, yapay olabileceği gibi gerçek saçlardan da yapıldığı için her çeşit peruk bulmak mümkündür.

Peruk Çeşitleri Nelerdir?

Peruk çeşitleri sentetik peruk ve gerçek saçtan yapılmış peruk şeklinde ikiye ayrılır. Sentetik peruk, doğal olmasa da doğala yakın bir görüntü verir. Doğal peruk ise tamamen gerçek olduğu için kullanıldığında kişiler için gerçek bir imaj çizer.

Örgülü takma saç: Örgü şeklinde hazır bulunan takma saçlar genellikle gelin saçı gibi özel saç modellerinde kullanılır.

Topuz takma saç: Az, kısa veya cansız saçlara sahip kişilerin topuz yaptırırken kullanabileceği topuzlar, saçın yıpranmasını engeller, topuzun hacimli görünmesini sağlar.

Takma kâkül: En sık kullanılan takma saç modellerinden biridir. Kadınlar, kâkül kestirmek yerine daha pratik olan kâkül şeklindeki takma saçları kullanmayı tercih ediyor. Oldukça kolay bir kullanımı olan kâküller, istenildiği an tak – çıkar yapılabilmektedir.

Takma zülüf: Dağınık topuz, salaş örgü gibi saç modellerinde yüzün her iki yanından sarkan doğal görünüm için kullanılan zülüfler, kolay kullanıma sahiptir.

Kocaeli Peruk Satan Yerler 0539 963 07 08 modelleri

Kocaeli Peruk Satan Yerler 0539 963 07 08 fiyatları

Kocaeli Peruk Satan Yerler 0539 963 07 08 satın al

Kocaeli Peruk Satan Yerler 0539 963 07 08 satan yerler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir