GENEL

Konya Boncuk Kaynak 0530 273 03 17 Peruk Fiyatları

Konya Boncuk Kaynak 0530 273 03 17 Peruk Fiyatları

Saç Kaynak ve Çeşitleri 

Saç kaynak , günümüzde bayanların hemen hemen kullandığı ve tavsite üzerine saçlarını çabucak uzattığı bir kaynak sistemidir. Saç Kaynak merkezi miz de bütün kaynak çeşitleri yapılmaktadır. Detaylı bilgi için bizlere ;

www.eminemperuktaksim.com sitemizden ya da

0530 273 03 17 WhatsApp iletişim Hattı ndan ulaşabilirsiniz.

Saç Kaynak çeşitleri hakkında sizlere kısa bir bilgi vereyim. Saç Kaynak çeşitleri, boncuk kaynak, mikro kaynak, tres kaynak, keratin kaynak, mikro bant kaynak gibi en güncel en kullanışlı olanlarıdır.

Boncuk Kaynak, saça boncuk pense yardımı ile takılmaktadır. Daha önce hiç kullanımamışsanız eğer 1 gün yatarken batma yapabilir. Ama diğer günler alıştığınız için kesinlikle öyle bir problemle karşılaşmazsınız. Boncuk kaynağı kullanmak kadar takmak da önemlidir. Sizler hangi saç kaynağı taktırmak için sorun yaşıyorsanız mağazamıza gelerek sizlere yardımcı olabiliriz.

Mikro Kaynak saça takılırken uçlarındaki orjinal saf keratini ile ve ısı yardımı ile yapılmaktadır. Saçın dibine eritilip yapıştırılan saç kaynak biçimidir. Saça takıldıktan sonra görünmemezlik olayı vardır. Tabiki de bunun da takılışı çok önemlidir. Eğer iyi eritip yuvarlama yapılmazsa kayma ve düşme yapabilir. Kullanım süresi en fazla 3 aydır. 6 kullanan müşterilerimiz geldiğinde kafası karışmış bir vaziyette gelmektedir. Bu yüzden de kesinlikle önermiyoruz. En fazla 3 ay kullanım süresi veriyoruz. Çıkarılma zamanı geldiğinde sıvı bir solüsyonu vardır onunla çıkarılmaktadır. Kesinlikle aseton değildir.

Boncuk Kaynak ile mikro kaynak arasında ki fark ise birisi fazla görünür diğeri ise daha az görünüm sağlamaktadır. Diplerde ki boncuklar fazla görünüm sağlar. İnce telli ve az seyrek saçlara her zaman mikro kaynak saç sistemini öneriyoruz.  Mikro kaynak da boncuk kaynak da mağazamızda uygulamasıyla birlikte yapmaktayız. İsterseniz sizlere sadece saç verip başka yerde de taktırabilirsiniz. isterseniz de uygun fiyatlara bizlerde saç kaynağınızı takabiliriz.

Tres Kaynak saç kaynak biraz daha mikro kaynak ve boncuk kaynak dan daha az kullanılan bir kaynak türüdür. Sebesi ise diplere az boncuk takılmasından dolayı dolaşması daha basittir ve kullanım süresi en fazla 15-20 gün arasıdır. Bu yüzden de diğer kaynaklar daha çok önerilir. Ama tabikide rahat kullanım söz konusudur. Saçınızda tane tane yerine tek bir sırada istediğiniz kadar gram saç ekleyebilirsiniz ve az parça ile bu işi bitirebilirsiniz. Takma süresi 45 dakikadır.

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin;

www.facebook.com/mikrokaynakmerkezi

www.instagram.com/mikro_kaynak_merkezi

www.twitter.com/sackaynakmerkz

www.youtube.com/eminemperuksackaynak

Konya Boncuk Kaynak 0530 273 03 17 Peruk Fiyatları, mikro bant saç fiyatları

Konya Boncuk Kaynak 0530 273 03 17 Peruk Fiyatları, toptan saç satın al

Konya  Boncuk Kaynak 0530 273 03 17 Peruk Fiyatları, mikro kaynak fiyatları

Konya Boncuk Kaynak 0530 273 03 17 Peruk Fiyatları, postiş saçlar

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.