GENEL

Kütahya Saç Kaynak Peruk Merkezi 0539 963 07 08

Kütahya Saç Kaynak Peruk Merkezi 0539 963 07 08

Kütahya da Peruk için www.eminemperuktaksim.com sitemizi ziyaret edebilir online olarak da iletişime geçebilirsiniz.

Postiş , Çıt Çıt , Yarım Ay Çeşitleri Hakkında Bilgiler

Bazı insanlar postiş , çıt çıt saç deyince bunların at kılından olduğunu ve sadece sentetik olduğunu düşünüyorlar , fakat bizdeki saçlar orjinal ve gerçek saçlardır. Postiş , çıt çıt ve yarım ay saçlar, kaynak kullanmak istemeyen kadınlarımızın vazgeçilmez modelidir. Kısa adı sadece postiş olarak adlandırılan takma saçlar da uzunluğuna, rengine, yoğunluğuna  göre fiyat değişmektedir. Bizlerden çıt çıt , postiş , yarım ay gibi ürünler almak veya görmek isterseniz eğer www.eminemperuktaksim.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Takma saçı kullanırken dikkat etmeniz gererken hususlar şöyledir

takma saç ile denize , havuza girilmez ve duş alınmaz. Takma saç dediğimiz çıt çıt , yarım ay, postiş , at kuyruğu, tokalı postiş, kancalı lastikli saç, gibi ürünler kategoriye girmektedir. Takma saçı sabah takıp akşam uyurken de çıkarmanız gerekmektedir.

Çıt Çıt saç genelde 6 ile 8 parça arasında değişkenlik göstermektedir. Fakat isteğe göre de daha fazla parça ve daha az parça da yapabiliyoruz. Bazı müşterilerimiz sanıyor ki parça çok olursa gramda çok oluyor. Hayır kesinlikle öyle birşey değil , biz 100 gramı 8 parça da yapabiliyoruz 100 gramı 6 parça da yapabiliyoruz. Yani parça burada çok önemi kalmıyor mühim olan saçınıza kaç gramlık bir saçın yeteceğidir. 8 parça yeter mi 6 parça yeter mi diye çok sorular geliyor bunun açıklaması sadece gramdır. Gramı hepsinin aynı . Sizin bütçenize göre biz gramını ayarlayabiliyoruz. Eğer saçınız az , seyrek bir saça sahipseniz yarım ay da tercih edebilirsiniz. Yarım ay tek parça sadece arkaya , yada 3 parçalı olarak arkaya ve yanlara yapılabilir. Aynı şekilde yarım ayda gram ile fiyat değişir ve gramına göre yoğunluk değişir. 3 parçayı da aynı gramda yapabiliyoruz , tek parçayı da aynı gramdan yapabiliyoruz. Bu yüzden değişen hiç birşey olmuyor.

Lastikli tokalı at kuyrukları yuvarlak avuç içi şeklindedir ortasında bir tane toka vardır ve üstünde de çengelli lastik vardır. Bu takma saç sadece at kuyruğu yapmaya yarar. Saçınıza 3 dakika içinde sarar çıkarsınız. En çok kullanışlı olan takma saç yarım aydır.

Türkiye nin her yerine kargo ile kapıda ödeme imkanı mevcuttur.

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin;

www.facebook.com/mikrokaynakmerkezi

www.instagram.com/mikro_kaynak_merkezi

www.twitter.com/sackaynakmerkz

www.youtube.com/eminemperuksackaynak

Kütahya Saç Kaynak Peruk Merkezi 0539 963 07 08 , kütahyada mikrobant saç kaynak

Kütahya Saç Kaynak Peruk Merkezi 0539 963 07 08 , postiş satın al

Kütahya Saç Kaynak Peruk Merkezi 0539 963 07 08 , çıt çıt saçlar

Kütahya Saç Kaynak Peruk Merkezi 0539 963 07 08 , boncuk kaynak fiyatları

Kütahya Saç Kaynak Peruk Merkezi 0539 963 07 08 , mikro kaynak yapan yerler

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.