GENEL

Manisa Saç Kaynak Peruk Merkezi 0539 963 07 08

Manisa Saç Kaynak Peruk Merkezi 0539 963 07 08

Peruk Merkezi ve Saç Kaynak Merkezi

Eminem Peruk olarak peruk merkezi mağazamızda sizlere özel inanılmaz fırsastlar ve inanılmaz kapmayalarla sizleri bekliyoruz. İster kredi kartı isterseniz nakit olarak ödeme yapabiliyorsunuz. Bizler her daim mutluluğunuz için uğraşmaya çalışan Peruk merkeziyiz.

Peruk deyince akla sadece peruktan ibaret ve başka birşeyin satılmadığı akla geliyor. Ama kesinlikle öyle değildir. Biz peruğun yanı sıra takma saçlarda satmaktayız. Takma saç ; çıtçıt , postiş , yarım ay , at kuyruğu , mikrobant  kaynak , boncuk kaynak, mikro kaynak , tres kaynak, keratin kaynak hepsinin toplam adı takma saç olarak geçer. Takma saçlarda da kalitede bir numarayız. Kesinlikle sentetik yapay karışım saç bulunmamaktadır. Her zaman garantili saç satmaktayız. Daha iyi hizmet verebilmek için kalitemiz açısından her geçen gün dahada büyüyoruz ve güncel ürünler satmaya devam ediyoruz. Eğer bizlere ulaşmak isterseniz

www.eminemperuktaksim.com sitemizden ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. WhatsApp üzerinden de sipariş verebilirsiniz

WhatsApp Sipariş Hattı : 0539 963 07 08 online sipariş vererek işlemleriniz daha kolay olmaktadır.

Eğer saç kaynağı taktırmak isterseniz mağazamıza gelerek de uygulamalı bir şekilde saçlarınıza kaynak takabiiliriz ve 2 saat içinde uzun saçlara sahip olabilirsiniz.

Toptan Saç almak isteyen kuaför arkadaşlarımız da buradan irtibata geçebilirler. Toptan fiyatlarımız perakende fiyatlarımıza göre uygundur. Kilo ile saç almak isteyen arkadaşlar  , biz toptancı olduğumuz için birinci elden almak isteyen arkadaşlar bizlere ulaşabilirler.

Kapıda ödeme ile kargo teslimat yapmaktayız. İsterseniz siz hiç dışarı çıkıp da eft/havale ile uğraşmayın birde onlar için ek ücret ödemeyin. Biz sizlere ayağınıza kadar getirecek sistemi yaptık ve kapıda ödeme ile artık kafanız rahat. Resimde ne görüyorsanız üründe aynısı geleceğini hiç kuşkunuz olmasın . Bizler garantili ürün satıyoruz. Dolaşmaya karşı , yıkanmamaya karşı , taranmamaya karşı , boyanmamaya karşı saçlarımız garantilidir.

Eminem Peruk olarak siz neyi hal ediyorsanız biz onu yapmaya hazırız. Bizi sadece internet sitesi üzerinden değil sosyal medya üzerinden de takip edebilirsiniz.

SAYGILARIMLA

 

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin;

www.facebook.com/mikrokaynakmerkezi

www.instagram.com/mikro_kaynak_merkezi

www.twitter.com/sackaynakmerkz

www.youtube.com/eminemperuksackaynak

 

Manisa Saç Kaynak Peruk Merkezi 0539 963 07 08 , mikro kaynak merkezi

Manisa Saç Kaynak Peruk Merkezi 0539 963 07 08 , boncuk kaynak yapan yerler

Manisa Saç Kaynak Peruk Merkezi 0539 963 07 08 , mikrobant saç kaynak

Manisa Saç Kaynak Peruk Merkezi 0539 963 07 08 ,  postiş fiyatları ,çıt çıt satın al , keratin kaynak

 

 

 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.