GENEL

Mardin Saç Kaynak Peruk Merkezi 0539 963 07 08

Mardin Saç Kaynak Peruk Merkezi 0539 963 07 08

Saç Kaynak Sağlıklı Mıdır ?

Merhaba arkadaşlar , bugün sizlere Eminem Peruk ailesi olarak saç kaynağın sağlıklı olup olmadığını , sağlıklı ise neden sağlıklı ? sağlıksız ise neden sağlıksız olduğunu açıklayacağım.

Öncelikle günümüzde bayanların çoğu saç kaynak ve çeşitleri hakkında bir çok bilgiye sahiptir. Kimisi yanlış bilgiye , kimisi de doğru bilgiye sahiptir. Bayanlarımızın çoğu da kaynak taktırmaktadır. Kaynak çeşitleri boncuk kaynak, keratin kaynak, mikro kaynak, mikro bant kaynak, tres kaynak gibi bir çok çeşit kaynak günümüzde mevcuttur. En çok kullanılan en çok talep gören  saç kaynaklar ise boncuk kaynak ve mikro kaynaktır. Mikrobant kaynak daha sonradan çıkan bir yapıştırma sistemi ile takılan kaynaktır. Tres kaynak ise çok fazla boncuk olmayıp bir kafaya en fazla 30 adet boncukla kaynak takılabilir. Fakat tres kaynak sistemi diplerde çabuk dolaşmaya meyilli bir kaynak sistemidir. Çünkü aralarda boşluk bırakılarak boncuk takılır ve aralarda kalan saçların birbirine dolaşma ihtimali vardır.

İş bu nokta da bizim tavsiye ettiğimiz kaynak sıralaması da şu şekildedir;

1 – Boncuk Kaynak 

2- Mikro Kaynak

3 – Mikro Bant Kaynak

Bu şekilde sıralamamız vardır. Biz mağazalarımız da da müşterilerimize aynı şeyleri söylüyoruz ve tercihleri kararları kendilerine  bırakıyoruz. Sağlık konusuna gelince de Saç kaynak saçı döken yıpratan bir şey değildir , sadece kullanan kişinin biraz daha olsun özenle kullanmasını tavsiye ediyoruz. Bir kaynak asla 6 ay kullanılmamalıdır. En fazla 3 aydır. Dipler uzadıkça saçların karışma etkisi daha fazladır. Neticede bu kumaş değildir hepsini bir tarafa toplayamıyoruz ve yapıştıramıyoruz. Bu nedenle bizimde başa çıkamadığımız şeyler tabiki de vardır. Biz elimizden geldiği kadar kaliteli bir işçilik çıkartsak da kullanım hatası olup saça zarar veren kaynaklar olmuştur. Bunları daha aza indirmek için böyle bir yazı paylaşıyoruz. Kaynak takan bayanlarımızın daha çok bilinçli bir şekilde davranması için bize ulaşabilir ve bilgi alabilirler .

Saç Kaynak Bilgisi Almak için ; 0539 963 07 08 

İster WhatsApp dan isterseniz direk telefonla arayarak irtibata geçebilirsiniz. Tüm sorularınızı cevaplamak için BURADAYIZ. 

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin;

www.facebook.com/mikrokaynakmerkezi

www.instagram.com/mikro_kaynak_merkezi

www.twitter.com/sackaynakmerkz

www.youtube.com/eminemperuksackaynak

 

 

Mardin Saç Kaynak Peruk Merkezi 0539 963 07 08 , mikro kaynak merkezi

Mardin Saç Kaynak Peruk Merkezi 0539 963 07 08 , postiş fiyatları

Mardin Saç Kaynak Peruk Merkezi 0539 963 07 08 , peruk satan yerler

Mardin Saç Kaynak Peruk Merkezi 0539 963 07 08 , keratin kaynak

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.