GENEL

Micro Kaynak Saç Merkezi 0539 963 07 08

Micro Kaynak , günümüzde en çok kullanılan , en çok tavsiye edilen bir kaynak sistemidir. Mikro kaynak küçük olarak yapılan hayalet kaynak da denilen kaynaktır. Dipler de çok ufak bir keratin olması sonucu adı mikro kaynak olmuştur.

Eskiden silikon tabancası ile yapılan keratin kaynak sisteminin ilk ortaya çıkmasıdır. Sonra teknoloji geliştikçe makinası çıktı keratini çıktı ve oraya daha muntazam daha kaliteli bir uygulama çıktı. Kadınların %60 ı kaynak uzatma sistemini kullanmaktadıt.

Mikro Kaynak da önemli olan kural şudur, Kesinlikle italyan keratini ile adlandırdığımız beyaz toz halinde olan keratin ile yapıştırılmalıdır. Yoksa dökülmeler ve saçta kalıntılar yapabilir. Her zaman kaliteli işçilik kullanılması gerekmektedir. Mikro kaynağı yapan kişinin de iyi bir usta olması gerekir aksi taktirde keratinleri çabuk patlar ve dökülmeye sebep olur. Bu yüzden ustanızı iyi belirlemeniz gerekir. Doğru saç ve doğru işçilik çıkarsa eğer uzun süreli masrafsız bir şekilde kullanıma devam edebilirsiniz.

Mikro Kaynak Saç Merkezi olarak her zaman hizmetiniz deyiz. Olabildiğince hayalet kaynak yapmaya çalışıyoruz. Hizmetimizi İstanbul /beyoğlundaki mağazamız da vermekteyiz. Toptan ve Perakende saçlarımızla sizlerleyiz. Mikro kaynak çalışmalarımızı görmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Mikro kaynak saç en fazla 3 ay kullanım süresi bulunmaktadır. Sonraasında çıkarıp keratinleri yenilenip tekrardan taktırabilirsiniz . Bu şekilde aynı saçı 2-3 sefer kullanabilirsiniz . Saça çok fazla işlem yapılırsa daha az ömrü olur, bu yüzden de kesinlikle kaynaklara çok fazla açıcı boya ile yıpratmamak gerekiyor. Her türlü saç modelleri için, postiş , çıt çıt , mikro bant , peruk gibi ürünler de bizlerden temin edebilirsiniz. Biz mağazamız da orjinal saç satmaktayız, Sentetik olarak sadece peruk modeli vardır. Bizlere ziyaret ederek saçlarımızı inceleyebilirsiniz. Ayrıca toptan alımlar da ise yardımcı oluyoruz. Türkiye nin en çok saç satan perukçulardan biriyiz. .

İsterseniz ham saç , isterseniz de mikro kaynak şeklinde hazırlayıp teslim ediyoruz. Türkiye nin her yerine de kargo imkanımız vardır. Güvenilir bir şekilde sitemizden de alışveriş yapabilirsiniz. www.eminemperuktaksim.com

Bizi sosyal “medyadan da takip edebilirsiniz.

instagram: sackaynak_extensions
instagram: mikro_kaynak_merkezim

Detaylı bilgi için ; 0539 963 07 08 numaradan bizlere ulaşabilirsiniz.

Yurtdışına da gönderim sağlamaktayız.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.