GENEL

Mikro Bant Saç Kaynak Merkezi 0539 963 07 08

Günümzde çok fazla bilinmeyen mikro bant sistemi , aslında çok kullanışlı ve basit takılıp cıkarılmaktadır. Kulluanışı da bir o kadar rahattır. Kesinlikle saçta kopma yapmaz. Kullanım süresi 1.5-2 ay kadardır. Saçta daha iyi bir görünüm de sağlar. Bant kaynak sistemi Türkiye de yeni yeni gelişmeye süreç göstermiştir. Herkes bilmemektedir. Türkiye de bant kaynak saçların yapımı mümkün değildir.

Yurt dışından ithalatını yapıyoruz. Hazır bir şekilde gelmektedir. Arap ülkelerinde ve avrupa ülkelerinde sıkça satılan ve uygulanan bir üründür. Fön çekerken, saçlarınızı yıkarken diğer kaynaklarda nelere dikkat ediliyorsa aynı şekilde bant kaynak sisteminde de dikkat edilmelidir.

Ortalama bir kafaya minimum 2 , maksimum 4 paket gitmektedir. Yani bu da 2 paket de 40 adet (100 gram ) . 4 paket de 80 adet (200 gram ) şeklinde olmaktadır. Her bi pakette 20 adet ( 50 gram ) vardır. Diğer Kaynaklara göre biraz daha fiyatı pahalıdır. Sebebi ise yurtdışında herşeyi hazır geldiği için olmasıdır. Bant Kaynak Ortalama 30 ile 45 dakika içinde takılabilir bantları hazır ise eğer. Tekrardan bakımı geldiği zaman yapacağınız tek şey bize ya da bu işi bilen birisine gitmek. Solüsyon ile rahatça çıkarılabilir. Bantları yenilenebilme özelliğine sahiptir. Harici bant dediğimiz yani, yedek bant elimiz de mevcuttur. Aynı gün içerisinde çıkarıp tekrardan takabiliyoruz.

Bant kaynakların da kalite kalite saçları değişmektedir. Her bant kaynağın saçları kaliteli olacak diye bir kural kaide yoktur. Bunlara dikkat edilmesi gerekmektedir. Bizde saçların kalitesi özbe saçı kalitesidir. Bu saçları 4-5 sefer belki daha fazla kullanabilirsiniz. Tabiki uzun süre kullanmanız için düzenli kullanmanız da şarttır. Çok açma boyama yapılan bir saç çok uzun süre dayanmaz. Buna çok dikkat etmeliyiz. Çünkü saç cansız bir saç olduğu için ne kadar çok oriyel , boya sürüldükçe o kadar çok saçtaki pigmenti öldürürsünüz ve kuru bir saç elde edersiniz. Bu da kopmalara sebep olmaktadır.

Avrupa da olup da bant kaynağa sahip olmak isteyen müşterilerimiz bizlere telefon numarasından ulaşabilirler +90 539 963 07 08

İsterseniz mağazamıza da gelerek saçlarımızı birebir görmek imkanına sahipsiniz. Yerimiz istanbul beyoğlundadır.

instagram: sackaynak_extensions
instagram: mikro_kaynak_merkezim

Adresimiz: Tarlabası caddesi kalyoncu kulluk mahallesi no 230/1
Beyoğlu/İstanbul / Turkey

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.