GENEL

Mikro Kaynak Kullanımı ve Satışı 0539 963 07 08

Merhabalar, sizlere bugün mikro kaynak nasıl kullanılır ? Mikro kaynak kullanırken nelere dikkat edilmelidir ? gibi bir çok sorulara cevap vermeye çalışacağım. Aklıma geldikçe yazıyorum eğer kendi içinizde merak ettiğiniz ve bulamadığınız birşey olursa lütfen bizlere 0539 963 07 08 numaradan ulaşıp merakınızı giderebilir ve bilgilenebilirsiniz.

Öncelikle sizlere mikro kaynak nasıl kullanılır hakkında bilgiler vereyim. Mikro kaynak saç diplerine zarar vermeden keratin ile ufak ufak takılmasdır. Ve mikro kaynak önemli etkeni takıldığı zaman diplerde çok fazla görünmemesidir. Boncuk kaynak gibi değildir. Boncuk kaynak da boncuk kısımları görünürken , mikro kaynak da ise sadece keratin kısmı ufak bir şekilde görünmektedir. Tabi bu biraz da takılmasıyla uygulamasıyla da alakalı bir işlemdir. Kesinlikle ve kesinlikle iyi yapılmayan bir işçilik de bu söylediklerim geçerli değildir. Mikro kaynak ustasını , yapanını iyi bulduğunuz sürece kaynaklarınızı 3 ay kullanablirsiniz. Eğer istanbul çevresindeyseniz kaynaklarınızı bizlerde takabiliriz. 3 ay kullandıktan sonra kaynaklarınızı özel sölüsyon ile çıkararak tekrardan keratinini yenileyip taktırabilirsiniz. Keratin muhakkak italyan keratini şeffaf kırık toz halinde olanı kullanılmasında fayda vardır. Bizler orjinal italyan keratini kullanmaktayız. Kesinlikle silikon ve diğer malzemeleri karıştırmamaktayız.

Mikro kaynak kullanırken , ıslak saçla yatmamaya çok dikkat etmelisiniz. Yoksa diplerde dolaşmalara sebep olabilirsiniz. Eğer Fön ile kurutmaya zamanınız yok ise balık sırtı şeklinde örüp yatmak daha faydalı olacaktır.

Duş alırken diplerinize krem kesinlikle sürmeyin buda keratinin patlamasına neden olabilir. 3 Ay süreyi geçirmemenizi öneririz. Diplerde karışma yaşarsanız açılması baya bir zor olabilir. Herkes saç kaynak yapıyorum diye , bir kaynak yapıyor ama herkesin yaptığı mikro kaynak kesinlikle değil . Lütfen sizden ricam iyi bir kaynak ustası bulmanızdır. Bizler her zaman sizin iyiliğiniz için en iyi saçları satmaya çalısıyorsak sizde en iyi ustayı bulup kendinizi bu şekilde ödüllendirmeye çalışın.

Kullanmanın yanı sıra saç seçmek de çok önemlidir. Bunun için de bizlerden destek alabilirsiniz. Biz , hem toptan hemde perakende satışı yapmaktayız. Türkiye nin her yerine kargo ile gönderim imkanı sunmaktayız.

Bizleri sosyal medyadan da takip edebilirsiniz;

instagram: sackaynak_extensions
instagram: mikro_kaynak_merkezim

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.