GENEL

Mikro Kaynak Saç: Belli Olmayan Kaynak Saç

Saçlarımızın genetikle kalıtılmakta olduğu gerçeği, hiç de hoşumuza gitmiyor. Çünkü yazılı kodlar bazen hiç de şanslı olmadığımızı hissettiriyor. Erken ve genç yaşta dökülen saçlar ya da beyazlayan saçlar görmek, rahatsız edicidir. Modern dünyada kadının güzelliği de biliyorsunuz ki çok daha odak noktada yer alıyor. Bu yüzden zaten kaynak saç uygulamaları da artış gösteriyor. Neden? Saçlar kadınların güzelliğini ön plana çıkaran detaylardan oluyor da o yüzden.

Saçları erken yaşta dökülen ya da istediği gibi uzamayanlar ne yapacaklar? Mikro kaynak saç işte bu soruya yanıt veren, bilim ve teknolojinin en naif dokunuşları arasında yer almaktadır. Saçlarını doğal yöntemlerle uzatamamış kişiler için uygulanan bu işlem, acısız ve hızlıdır. Uzmanlar tarafından çok kısa bir süre içerisinde yapılmaktadır.

İnternet sitemiz içerisinde yer alan mikro kaynak saç ürünlerine göz atabilirsiniz. Her türlü saç tipi için özel üretilmiş olan ürünleri görebiliyorsunuz. Söz konusu ürünler, saç tiplerinize göre özenle seçilmektedirler. Kıvırcık saçlar için, dalgalı saçlar ya da daha ince telli saçlar için… İncelemelerimiz yapılır ve daha sonrasında uygun olan ürünlere karar verilir.

Mikro kaynak saç uygulamasının birçok avantajı bulunuyor. Fakat bu başlığımızda daha çok üzerinde durduğumuz konu, hayalet özellik taşımasıdır. Keratin mikro kaynak saç uygulamalarında, renk ve boya uzmanları çalışmaya dahil olmaktadırlar. Saçlarınızın rengine ve tipine en uygun olan ürünler seçilmektedir. Bunun avantajı, dışarıdan hiçbir şekilde saçlarınızın doğallığına zeval gelmemesidir.

Kaynak Saç Uygulamasında Keratin Kullanımı

Kaynak saç yaptırmak isteyenler için keratin kullanımı ne işe yarıyor? Dışarıdan doğal bir görünüme sahip olan ve saçlarınızla çok güzel kaynaşacak mikro kaynak ürünleri seçiyoruz. Daha sonrasında bu ürünlerin aynı doğallıkta saçınıza uyum sağlaması için doğal yapıştırıcılar kullanıyoruz. Keratinin asıl amacı hem saçlarınızı beslemesi hem de doğallık katmasıdır. Aynı zamanda tabii ki saçlarınıza tutunmasıdır.

Uygulama esnasında keratin kazanında eritilmiş olan yağ yapıda olan doğal karışım uygulanıyor. Uygulama esnasında hiçbir zorluğu olmadan acısız bir şekilde gerçekleştiriliyor. Ayrıca boncuk kaynak gibi uygulamalara kıyasla mikro kaynak uygulamaları çok daha uzun ömürlü ve kullanışlıdır. Konforlu ve acısızdır.

instagram: sackaynak_extensions
instagram: mikro_kaynak_merkezim

www.eminemperuktaksim.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.