GENEL

Mikro Kaynak Saç Satın Al

Mikro kaynak saç satın almak isteyen müşterilerimiz için bizimle 0539 963 07 08 numaradan whatsapp dan yada telefon ile arayarak iletişime geçebilir.

Türkiye nin her yerine kargo ile gönderiyoruz. Ayrıca kapıda ödeme sistemimiz de mevcuttur. Gerçek saç ile ilgili sorularınız yanıtlamak için buradayız. Mikro kaynak saç satın almak isteyenler bu yazıyı okuyarak doğru yerde olduklarını söyleyebilirim. Çünkü biz hem toptancı hemde perakende satışı yapmaktayız. Orjinal saç ve gerçek saç satmaktayız. Kesinlikle karışımlı saç , sentetik saç satmıyoruz. İstanbul a yolunuz düşerse yada istanbulda iseniz muhakkak bize uğrayıp saçlarımızı görmenizi isteriz. Uygun fiyatlarla kaliteli ürünler satılmaktadır.

Yurtdışından isteyip de gelemeyenler için de dhl express ile kargo gönderimi sağlıyoruz. Her çeşit saç için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Gerek saçlarımızın kalitesi olsun gerek kaynak takan ustamız olsun kesinlikle iddalıyız.

Toptan siparişlerimiz için fiyat almak isterseniz iletişime geçebilirsiniz. toptan ve perakende fiyatlarımız ayrıdır.

Saçlarımız karışmaya ve dolaşmaya karşı garantilidir. Boncuk kaynak, mikro kaynak, postiş, peruk, . çıt çıt , at kuyruğu gibi bütün modeller mevcuttur. Renk seçeneklerimiz oldukça zengindir. ombre , kahve , karamel , kumral gibi bir çok renklerimiz vardır. Saç satın almak istiyorsanız ve güvenemiyorsanız, Biz sizler için kapıda ödemeyi getirdik üstelik videolarla da saçın tanıtımını yapıyoruz. Saçı göndermeden önce resim video paylaşarak sizlerin güveninizi kazanıyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim için önemli bir prosudür.

Biraz da sizlere ürünlerimizden bahsedeyim ;

Saçlarımız 55 cm den 90 cm e kadar çıkıyor. 90 cm uzunluk kalça aşağısına kadar inmektedir.. genelde satılan standart boy 70 cm dir. Sizde saçlarınız belinize gelmesini istiyorsanız 70 cm i tercih etmelisiniz. Daha kısa olsun derseniz sırtıma kadar gelsin bana yeter derseniz eğer, 55 cm de tercih edebilirsinz. Ortalama mikro kaynak için en az 200 adet saç takılması gerekebilir. Tabiki en önemlisi de saçınızın yoğunluk açısından az mı çok mu olmasıdır. Bu saçlar adet olarak gramı da değişmektedir. 0.6 gr – 0.8 gr ve en kalını da 1 gram olarak bilinmektedir. Saçınızın gürlüğüne göre bunu ayarlıyoruz. Ve ona göre de fiyatları değişmektedir.

Bizleri sosyal medyadan da takip edebilirsiniz,

instagram: sackaynak_extensions

instagram: http://www.instagram.com/mikro_kaynak_merkezim

Bizi tercih ettiğiniz ve edeceğiniz için şimdiden teşekkür ederiz. 🙂

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.