GENEL

Mikro Kaynak ve Boncuk Kaynak

Mikro Kaynak ve Boncuk Kaynak 0539 963 07 08

Mikro kaynak; Diplerde ufak ufak yapılan keratin kaynağın küçüğüdür. Günümüzde en iyi tutulan en çok yaptırılan kaynak şeklidir. Şuan en çok moda olan micro kaynak, insanlar da yanlış bir algılama çıkıyor. Kimileri hiç görünmüyor diye , hayalet kaynak diyerek reklam yaparak fiyatları yükseltme çabasındadır. Fakat bu yamlş bir sonuçtur. Mikro kaynak ne kadar küçük yapılırsa o kadar az görünmektedir. Ama diplerde keratin illa ki olmak zorunda , çünkü saça kaynak yapılırken keratini eritilip yapıştırılmaktadır. Kesinlikle de hiç görünmüyor diye birşey olmaz.

Biz de mağazamız da kaynak takıyoruz ve elimiz den geldiği kadar ufak minik çalışmalar yapmaya çalışıyoruz. Ve bunun yanı sıra mikro kaynak diyip de eski yöntem keratin kaynak yapanlar da var tabi ki. En çok dikkat edilmesi gereken şeyler bunlardır.

Bu sektör de çok fazla konuşulan , çok fazla ayrıntıya girilecek şeyler var. bu yüzden elimden geldiği kadar bilinçlendirmeye çalışıyorum . Mikro Kaynak saç takıldığı zaman 2-3 ay kullanım süresi vardır. Eğer dipleriniz çok karışıyorsa maximum 2 ay kullanmanızı öneririz.

Eğer kaynağı sağlıklı bir şekilde kullanırsanız, kaynak da kesinlikle dökülme yapmaz. ve saçınızda eksilme yapmaz. Bunun için de dikkat etmeniz gereken en önemli şey ise taktırdığınız kişi, kullanılan italyan keratin ve karıştırmadan düzenli bir şekilde kullanım sağlamaktır.

Saç Kaynağı bakım ister, emek ister. Eğer taktırdığınız gibi umursamaz bir biçimde ne olursa olsun derseniz , saç dolaşır ve dökülmeler de yaptırır. Dikkatli olmanızı öneririz.

Boncuk kaynak çok eskilere dayanan bir kaynak stilidir. Eğer soru olarak boncuk kaynak mı mikro kaynak mı daha iyi diye sorarsanız , böyle bir soruya ikisinin de sağlıklı olduğunu ve beğenmek göreceli birşey olduğunu söyleyebilirim. Çünkü ikisi de kullanma açısından kişinin kullanmasına göre değişir. Kimi insan mikro kaynağı kullanmayı seviyor, kimi insan da boncuk kaynak kimileri de çıt çıt kullanmayı seviyor. Bunun için beğenmek her zaman görecelidir.

Detaylı bilgi için 90 539 963 07 08 numaradan bizlere ulaşabilirsiniz. ;
Mağazamız İSTANBUL dadır.

Bizleri sosyal medyadan da takip edebilirsiniz.

instagram: sackaynak_extensions
instagram: mikro_kaynak_merkezim

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.