GENEL

Ordu Saç Kaynak Peruk Merkezi 0539 963 07 08

Ordu Saç Kaynak Peruk Merkezi 0539 963 07 08

Saç Kaynak Çeşitleri Nelerdir?

Saç yapılandırma sektöründe gerçekleşen ilerlemeler ile birlikte saç kaynak çeşitleri de değişiklik göstermiştir. Geçmiş yıllarda belli saç yapısına ve belli saç uzunluğuna sahip olanlar kaynak saç yaptırabiliyorken, artık saçları uzunluğu ya da seyrekliği kaynak saç için engel teşkil etmiyor. Saç yapınız, saç seyrekliğiniz ya da saç uzunluğunuz ne olursa olsun bizimle irtibata geçebilir, sektörünün tecrübeli bir saç kaynak merkezinden hizmet alma fırsatını yakalayabilirsiniz. Peki, tercih edebileceğiniz saç kaynak çeşitleri hangileridir?

Mikro Saç Kaynak Tekniği

Dünya genelinde en çok tercih edilen saç kaynak tekniklerinin başında mikro kaynak gelmektedir. Mikro kaynak, pratik kullanım olanağı sunduğu için çok fazla rağbet görmektedir. Teknik, çok ince tutamlar haline saçlar alınarak uygulanır ve bu sayede kaynak yapıldığı dışarıdan belli olmaz. Yani diğer tekniklere göre çok daha doğal bir görünüm elde edilebilir. Bunun yanında kişiler saç köklerinde gerginlik hissetmez ve saçlarını oldukça konforlu bir şekilde kullanabilirler.

Mikro kaynak, diğer yöntemlere göre %50 daha ince tutamlar kullanılarak yapılır. Ayrıca kaynak sırasında çok küçük ve şeffaf kapsüller kullanılır. Kapsüller, saçlarınız ile aynı renkte olduğu için saçınız ile aynı renkte görünür. Mikro kaynak tekniğinin avantajlarından yararlanmak için mikro kaynak yapan yerler arasında kendisini kanıtlayan merkezimiz ile iletişime geçebilir, kaliteli ve güvenilir bir hizmet alabilirsiniz.

Halka (Boncuk) Kaynak Tekniği

En çok kullanılan saç kaynak çeşitlerinden birisi de halka kaynak tekniğidir. Bu teknik sırasında küçük halkalar kullanılır ve saça eklenir. İşlem sırasında yapıştırma değil, sıkıştırma tekniği kullanılır. Bu nedenle profesyonel bir saç kaynak merkezi ile çalışılması gerekmektedir. Ancak amatörce yapılan halka kaynak tekniğinde saç kopabilir.

Keratin Kaynak Tekniği

Saç kaynak çeşitleri arasında en sağlıklı olanı keratin saç kaynak yöntemidir. Çünkü insan vücudunun yabancı olmadığı keratin maddesi kullanılarak yapılmaktadır. Kullanılan madde tamamen doğal olduğu için saçlar ve saç derisi zarar görmez. Ancak bu teknikte kullanılan yapıştırma malzemeleri diğerlerine göre daha kalındır.  Bu nedenle bu yöntemin uygulanabilmesi için saçın belli bir kalınlıkta ve belli bir uzunlukta olması gerekir.

www.eminemperuktaksim.com sitemizden ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin;

0539 963 07 08 WhatsApp iletişim Hattı 

www.facebook.com/mikrokaynakmerkezi

www.instagram.com/mikro_kaynak_merkezi

www.twitter.com/sackaynakmerkz

www.youtube.com/eminemperuksackaynak

Niğde Saç Kaynak Peruk Merkezi 0539 963 07 08

Ordu Saç Kaynak Peruk Merkezi 0539 963 07 08 , boncuk saç kaynağı

Ordu Saç Kaynak Peruk Merkezi 0539 963 07 08 , mikrobant kaynak

Ordu Saç Kaynak Peruk Merkezi 0539 963 07 08 , keratin saç kaynak

Ordu Saç Kaynak Peruk Merkezi 0539 963 07 08 , peruk satan yerler

https://vimeo.com/271210912

 

 

 

 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.