GENEL

Saç Kaynak Fiyatları 0539 963 07 08

Merhaba sevgili dostlar , öncelikle sizlere kaynak çeşitlerinden bahsetmek istiyorum. günümzde saç kaynak olarak bir çok kafa karıştırıcı olarak kaynak çeşitleri çıkmıştır. Dünyanın en cok kullanılan kaynak sistemi boncuk kaynak ve mikro kaynaktır. Bunun yanı sıra hayalet kaynak görünmez kaynak diye isimlerde coğalmıştır fakat bunların hepsi bize göre para tuzağıdır. Eğer mikro kaynağı küçük küçük yapıp görünmez bir şekilde takarsanız bunun ismi zaten görünmez olur. Bunun için ektra yapılan bir sistem , ekstra yapılan bir saç kesinliklke YOKTUR. Lütfen bunlara itimat etmeyin önemli olan saçın üstündeki keratin ve yapa ustanın işçiliği. Bunlara dikkat edilirse saçınız da cok rahat bir kaynak kullanırsınız.

Saç Kaynak Fiyatları

Saçınıza kaynak yaptırmak istiyorsunuz fakat araştırmalarınıza göre 500 tl den 5.000 tl ye kadar fiyat isteyebiliyorlar. Bunlar neye göre değişiyor ? Kime göre değişiyor? Bugün bunların cevaplarını sizlere cevaplayacağım…

Saç Fiyatları , saçın rengine göre, uzunluğuna göre, gramına göre fiyatları değişmektedir. Ve tabiki de en önemlisi saçın kalitesine göre fiyat değişmektedir. Aynı zaman da kişiler arasında kar marcı da fiyatları değiştirmektedir. Kimisi iyi saç takar kaliteli işçilik çıkarır fiyatını yüksek tutar. Kimisi de iyi saç takar iyi işçilik çıkarır fiyatını düşük tutar müşteri hızlılığını sağlar. Bunların yanı sıra kötü işçilik ve kötü saç takıp cok cok ucuza yapanlarda var . Bunları ayırt etmek için sürekli araştırmalısınız. Bir yere sadece takılı kalmamalısınız. Eğer fiyatı sizin içinize sindiyse denemenizi öneririz.

Biz , saç kaynak merkezi olarak mağazamız da hem toptancılık hem de perakende satışımız aynı zamanda kaynak uygulamamız mevcuttur. Yerimiz istanbul beyoğlundadır. Bizim fiyatlarımız dışarıya göre uygundur çünkü biz saçlarımızı kendimiz tek elden getiriyoruz ve en iyi saçları getiriyoruz.

Saçlar da Karışma Dolaşma Yaşar Mıyım ?

Saçlarımız birinci sınıf karışmaya ve dolaşmaya karşı garantisi vardır. Saçlarımızı kendimiz gidip farklı ülkelerden seçip alıp geliyoruz. Sadece Türkiye içi değil dünya ya saç gönderiyoruz. bizleri instagram dan ve web sitemizden takip edebilirsiniz..

instagram: sackaynak_extensions
instagram: mikro_kaynak_merkezim

www.eminemperuktaksim.com

İstangram üzerinden de sipariş verebilir , bizi sayfamızdan takip edebilirsiniz. Türkiye nin her yerine kapıda ödeme kargo imkanımız mevcuttur.

Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.