GENEL

Saç Kaynak Merkezi Kapıda Ödeme Sistemi

Merhaba sevgili dostlar , artık güvenilir için sizlere kapıda ödeme sistemini sunuyoruz. İster kapıda ödeme de nakit ister kredi kartı ödeme ile güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Kapıda ödeme neden güvenilir ?

Saçları görmeden ya da kargo gelmeden para ödemek bu devir de biraz daha anlamsız kalıyor. Eğer tanımıyorsanız ve güvenmekte zorluk çekiyorsanız kesinlikle kapıda ödeme sistemini kullanın.

Bizler en iyi saç kalitesini sizlere sunuyoruz ve sizin güveninizi yakalamak adına kapıda ödeme sitemine geçmiş bulunuyoruz. Kesinlikle orjinal saçlarla yurtdışından özel olarak getirdiğimiz saçları işleyip sizlere satışa sunuyoruz. İster toptan ister perakende satışımız mevcuttur.

İlerleyen süreçte şeffaf kargoya geçeceğiz. Şuan araştırmalarımız devam etmektedir. Şeffaf poşetin yolda giderken patlamaması yırtılmaması için araştırmalarımız devam ediyor.

Her geçen gün kendimizi daha çok yeniliyoruz. seçeneklerimizi daha çok arttırıyoruz. Türkiye nin her yerine kapıda ödeme imkanı sunuyoruz. Sizde ürünlerimizi incelemek istiyorsanız www.eminemperuktaksim.com sitesinde ya da www.instagram.com/sackaynak_extensions instagram adresimizden ürünlerimizi kontrol edip sipariş verebilirsiniz.

Mağazamız istanbul / beyoğlu ndadır. Saç kaynak merkezi showroom umuza gelmek isteyenler +90 539 963 07 08 numaradan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Kapıda ödeme sisteminde kargonuz toplamda 2 ya da 3 gün içinde elinize ulaşmaktadır.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 🙂

Saç Kaynak Merkezi +90 539 963 07 08 whatsapp iletişim hattı

Mikro Kaynak Merkezi uygulaması mağazamızda yapılmaktadır.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.