GENEL

Saç Kaynak Merkezi ve Mikro Kaynak

Saç Kaynak Merkezimiz de , mikro kaynak, boncuk kaynak, mikro bant kaynak, tress kaynak , çıt çıt , postiş , peruk, at kuyruğu gibi birçok saçta hizmet vermekteyiz. Orjinal gerçek saç ve karışma dolaşmaz kesinlikle yapmaz. Eğer karışma yaparsa garantilidir. Ürün bizimdir. Değişimini yapıyoruz.

Toptan ve Perakende satışımız mevcuttur. İstanbul da sayılı ve adı duyulmuş bir perukçuyuz. Aynı zaman da toptancıyız. saçlarımız kendimiz ihtal ediyoruz. Kaliteli saçlarla kaynak takmaya devam ediyoruz. Saç kaynak merkezimiz istanbul / beyoğlundadır. Gelip saçlarımız görmek isterseniz bizlere telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Mikro Kaynak son zamanların en tutulan kaynak sistemidir. İnce bir işçilik yaparak müşterilerimizi her zaman memnun etmek için çalışıyoruz. Eğer istanbul da değilseniz ve saçlarımızı denemek istiyorsanız Türkiye nin her yerine kapıda ödeme ile gönderiyoruz. Siz de bu kolaylıktan faydalanabilirsiniz. Renk seçeneklerimiz mevcuttur. Genellikle ana renkler mevcut ve şuan vazgeçilmez ombrelerimiz mevcuttur. Saçlarımız tamamen gerçek saçtır. Açma , boyama yapılabilmektedir. Boya maşa fön tutmaktadır.

Herkes saç alıyor fakat bir şikayet sorunu oluyor. Piyasda sentetik karışımlı uçları cılız boş saçlar satılmakta. Bunlar dikkat edilmesi gerekmektedir. Biz saçları satarken uçları boş olanı da söylüyoruz , uçları dolu olanı da söylüyoruz. Müşterinin isteğine göre, bütçesine göre saç ayarlayabiliyoruz. 100 tl den 1.000 tl ye kadar saç mevcuttur. Sizler de nasıl bir model saç gram ağırlık uzunluk istediğiniz belirtin ve fiyat alın. 90 539 963 07 08

Saçın kaliteli olup olmadığını Nasıl anlarsınız?

Gerçek saç yıkandıktan sonra kendini az da olsa belli eder. Yıkandığında karışma yapmıyorsa gerçek saç da denilebilir. Tabki bunun yanı sıra fön tutuyorsa, maşa oluyorsa , boya yapılabilirse de gerçek saç olduğunu iddaa edebiliriz. Saçların yapısı da çok önemlidir. Kalın telli saçlar biraz daha dayanıklı olur. uçları da kopmalar daha az olmaktadır. En iyi bir saçı tercih etmek dipten uca dolgun bir saç istemek haliyle de fiyatı da artıyor. Saç yapınıza göre saç ayarlayabiliriz. Yardımcı olabileceğimiz tek konu saç konsudur . 🙂

internet sitemizden de alışveriş yapabilirsiniz.

www.eminemperuktaksim.com

www.mikrokaynakmerkezi.com

instagram: sackaynak_extensions
instagram: mikro_kaynak_merkezim

Bizi Tercih Eden Herkese Teşekkür Ederiz..

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.