GENEL

SAÇ PARÇALARI SATIN ALMA REHBERİNİZ

Saç parçaları, görünümünüzü yükseltmek için harika bir seçenektir. İster inceltici bir saç parçasını kapatmak ister görünümünüze ekstra hacim ve ‘ va va voom ‘ eklemek isteyin saç parçaları inanılmaz derecede çok yönlü, uygun fiyatlı ve kullanımı kolaydır.

Saç parçaları konusunda yeniyseniz, bu kılavuz sizi acemilikten her şeyi çok kısa sürede çok iyi bilmeye götürecektir! Mevcut farklı saç parçaları türlerine ve kullandıkları tutturma stillerine bir göz atıyoruz.

Kadınlar İçin Farklı Saç Parçaları Çeşitleri

At Kuyruğu Saç Parçaları

At kuyruğu zamansız, modaya uygun bir saç modelidir. Saçınız at kuyruğu yapacak kadar uzun değilse, saçınızın uzunluğu ne olursa olsun , bir at kuyruğu saç parçası klasik ve zahmetsiz arkadan bağlı bir görünüm yaratabilir.

Hacimli, uzun bir at kuyruğu için  Lola Human Hair Rene of Paris  saç parçasına göz atın. %100 insan saçından yapılan bu saç parçası, her duruma uygun bir görünüm elde etmek için fönle kurutulabilir, düzleştirilebilir veya kıvrılabilir.

Saç uzatma

Rapunzel tarzı uzunluk elde etmek ister misiniz? Saç uzantıları yeni en iyi arkadaşınız. Doğal buklelerinize uzunluk eklemeye yardımcı olan saç uzantıları, kullanıcıya tam bir şekillendirme çok yönlülüğü sağlar ve hem insan saçı hem de sentetik saç çeşitlerinde mevcuttur. Hatta kullanım kolaylığı için klipslenebilirler !

Saç ekleme koleksiyonumuzdan favorilerimizden biri,   Hair In’in güzellik ve zarafet yayan insan saçı uzatma güç parçaları . 19 inç uzunluğundaki bu saç uzantılarının takılması kolaydır ve tamamen gerçekçi görünür.

Saç Boyu Arttırıcılar

Düz, cansız saçlara sahip olmaktan bıktıysanız, saç boy uzatıcıya yatırım yapmanın zamanı gelmiş olabilir. Bu tür saç parçası , doğal saçınıza dolgunluk katar ve imrenilen hacimli görünümü yaratır.

En sevdiğimiz saç boy yükselticilerimizden biri, Revlon’un Clip It Fancy çifti parçası olmalı . Adından da anlaşılacağı gibi, bu saç parçası inanılmaz derecede esnektir. Sahte saç kaplı teller sayesinde bu parça, kullanıcının saçlarını dilediği şekilde şekillendirmesine olanak tanır.

Parti Saç Parçaları

Saç stilinizi dönüştürün ve bir parti saç parçasıyla partiye hazır olun. İster bir renk patlaması eklemek ister saç stilinize biraz yumuşak bukleler eklemek istiyorsanız, bir parti saç parçası sizi dakikalar içinde dans pistine çıkmaya hazır hale getirecektir. Göz alıcı kirpiklerle eşleştirmeyi unutmayın !

Hiçbir şey partinin bir renk patlaması gibi olduğunu söylemez . Favori parti görünümlerimizden biri olan At Kuyruğunda Sıcak Saç Kıvrılmış Klips ile görünümünüze sorunsuz bir şekilde renk katın  .

Saç Parçası Ek Çeşitleri

Modern saç ekleri ile saçınızın gün boyu doğal saçınıza güvenli ve gizli bir şekilde karışacağından emin olabilirsiniz.

Birbirine kenetlenen taraklardan tokalara kadar birçok farklı saç parçası aparatı vardır. Her bağlama yönteminin kendine özgü avantajları vardır, bu nedenle sizin için mükemmel olanı bulana kadar her zaman birkaç farklı türle denemenizi öneririz.

Başlamanıza yardımcı olmak için, ne olduklarını ve bunları nasıl kullandığınızı açıklayan en popüler saç parçası eklerinin bir listesini derledik.

  • Tarak Aparatı : Tarak ataşmanlı bir saç parçası, bağlandığında saçınıza sıkıca oturan aşağıya bakan bir tarak içerir. Bu tür ataşmanlar, doğal kilitlerinizle kusursuz bir şekilde birleşerek anında çarpıcı yeni bir görünüm yaratır.
  • Birbirine Geçmeli Taraklar : Birbirine kenetlenen tarak sistemi, genellikle hafifçe kaydırılmış diş sıraları sayesinde birbirine sıkıca oturan iki tarak içerir. Bu taraklar, saç parçasının tabanına %100 fark edilmeyecek şekilde dikilir.
    Birbirine geçen tarak saç parçasını başınıza takmak için saçınızı at kuyruğu veya topuz şeklinde bağlamanız ve tarakları yerlerine oturana kadar birlikte itmeniz yeterlidir.
  • Pençe, Muz, Basınç ve Timsah Klipsleri : Klipsler, seçtiğiniz saç parçasını başınıza zahmetsizce ve güvenli bir şekilde sabitlemenize yardımcı olur. Bu saç eklerini kullanmak için, klipsleri açın ve yerine oturttuktan sonra saçınıza kapatın.
  • İpli Eklenti : Saç parçanızı bir büzme ipi kullanarak bağlayarak tarak ve klips yığınını ortadan kaldırın. Bu tutturma yöntemi inanılmaz derecede basittir, sadece saçınızı bağlayın, keseyi saçınızın üzerine sabitleyin ve sıkmak için ipi çekin.
  • Scrunchies/Wrap Around Ataşmanı : Sabitlemesi en kolay ve en uygun maliyetli, tokalar veya saç parçasının etrafına sarılan ataşman bir sallanma gibi davranır. Bu nedenle, saçınızı at kuyruğu veya topuz yapın ve göz alıcı bir stil için saç parçasını doğal saçınızın etrafına veya üzerine sarın.
  • Bir saç parçasına sahip olmayı çok istiyor ama hangisinin sizin için doğru olduğundan emin değilseniz, lütfen  bugün bizimle iletişime geçin . Güler yüzlü ekibimizin bir üyesi, mükemmel saç parçası çözümünüzü bulmanıza yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.