GENEL

Sakarya Saç Kaynak Peruk Merkezi 0539 963 07 08

Sakarya Saç Kaynak Peruk Merkezi 0539 963 07 08

Çıt çıt saçlar günlük hayatta kullanmak için birebirdir. Çok kullanışlı bir takma saçtır. Çıt çıt saçlar , siz istediğiniz zaman çıkarıp istediğiniz zaman da takabildiğiniz bir üründür.

Saç Kaynak taktırmak istemeyen müşterilerimize  çıt çıt , yarım ay , postiş , at kuyruğu , lastikli postiş önremekteyiz. Saçınızın yapısına , gürlüğüne ve uzunluğuna göre de bu takma saç çeşitlerini sunuyoruz. Dilerseniz 8 parça halinde aynı gramaj da tek parça yarım ay da alabilirsiniz. Eğer ürünlerimizi incelemek istiyorsanız bizleri

www.eminemperuktaksim.com sitemizden ziyaret edebilirsiniz.

Çıtçıt saçlarda tokası bulunur ve kolaylık tokayı açıp takabilirsiniz. 1-2 defa takıp çıkardıktan sonra alışırsınız ve sonra kesinlikle zorluk çıkarmayacaktır. Çok basit ve pratik takıp çıkarma işlemini yaparsınız. Bazı bayanlar kaynak yerine çıt çıt saçları tercih etmektedirler. Bunun sebebi ise hergün kullanmak istemedikleri için böyle bir şeye başvuruyorlar.

Mağzalarımızda istediğiniz kadar dilediğiniz kadar ürün sizleri bekliyor. İster kaynak taktırın ister çıt çıt saç alın. Bütün güncel saçlar elimizde mevcuttur. Kesinlikle dolaşma yapmayan garantili saçlar satmaktayız. Memnuniyetiniz bizim için önemlidir.

Mağazamıza gelemiyorsanız ürünlerimizi internet sitemizden ya da whatsapp üzerinden de bizimle irtiabata geçebilirsiniz. Türkiye nin her yerine kapıda ödeme yapılmaktadır. Kaynağınızı biz değilde başka yerde mi taktırmak istiyorsunuz ? Hiç sorun değil biz sadece saç da satıyoruz. Saç ücreti ayrı işçilik ücreti ayrıdır. Kesinlikle saç aldığınızda işçilik ücreti katmıyoruz. Sadece taktırırsanız işçilik ücretini söylüyoruz. Yani gönül rahatlığıyla saçı alıp da gidebilirsiniz.

Çıt çıt saç satın almak için mağazamıza başvurabilirsiniz. Saç Kaynak için önceden randevu alırsanız sizleri bekletmeden saçınızı yapabiliriz.

Her zaman müşteri memnuniyeti için en iyi saçları sunmaya çalışıyoruz. Türkiye nin 81 iline de kapıda ödeme ile güvenilir bir şekilde kargo teslimat yapmaktayız. Hem daha kolay hem daha güvenilir.

Bizlerden alışveriş yaptığınız için teşekkür ederiz.

SAYGILARIMLA

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin;

www.facebook.com/mikrokaynakmerkezi

www.instagram.com/mikro_kaynak_merkezi

www.twitter.com/sackaynakmerkz

www.youtube.com/eminemperuksackaynak

https://vimeo.com/271213237

Sakarya Saç Kaynak Peruk Merkezi 0539 963 07 08 , keratin kaynak modelleri

Sakarya Saç Kaynak Peruk Merkezi 0539 963 07 08 , boncuk kaynak

Sakarya Saç Kaynak Peruk Merkezi 0539 963 07 08 , keratin kaynak

Sakarya Saç Kaynak Peruk Merkezi 0539 963 07 08 , mikrobant kaynak fiyatları

 

 

 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.