GENEL

Siirt Saç Kaynak Peruk Merkezi 0539 963 07 08

Siirt Saç Kaynak Peruk Merkezi 0539 963 07 08

Kaynak Saç Kullanımı için Öneriler

Kaynak saç işlemi, son yıllarda oldukça popülerleşmiş güzellik yöntemleri arasında yer alıyor. Özellikle kısa saçlara uygulanabilen yöntemlerin geliştirilmesi ile birlikte saç kaynak çeşitlerine olan ilgi daha da arttı. Ancak saç kaynak işlemi herkes tarafından yapılabilecek bir işlem değildir. Bu nedenle profesyonel bir saç kaynak merkezini tercih ettiğinizden emin olmalısınız. Bunun için bizimle iletişime geçerek güvenilir ve kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.

Saç kaynak işlemi yapım aşaması ne kadar önemliyse, işlem sonrasında kullanım da o kadar önemlidir. Eğer kaynak saçlara gerekli bakımlar yapılırsa uzun süre boyunca kullanılabilirler. Ancak saç kaynağının ömrü saç kaynak çeşitlerine göre de değişiklik göstermektedir. Peki, genel olarak düşünüldüğünde saç kaynaklarının kullanımında nelere dikkat edilmeli?

Saçlarınızı Özenle Yıkayın

Saç kaynak bakımı için en önemli noktalardan birisi saçların soğuk su ile yıkanmasıdır. Saçlarınızın diplerini şampuan ile yıkayın ve saç kremini orta uzunluklarda sınırlayın. Saç kaynakların özenli olarak yıkanması, uzun süre kullanılabilmeleri için en önemli unsurdur.

Bunun yanında saçlarınızı yıkadıktan hemen sonra yatmamalısınız. Çünkü ıslak saçlar daha çabuk karışır ve saçlarınızı açmaya çalışırken kaynak saçlara zarar verebilirsiniz. Saçlarınızın kolay taranabilmesi ve en önemlisi de karışmaması için saçlarınızı kurutmadan yatmayın.

Saç kaynak çeşitlerinden hangisi uygulanmış olursa olsun kurutmalı ve öyle uyumalısınız. Kurutmanızın ardından ise saçlarınızı bağlayın ve sabitleyin. Bu sayede ertesi gün saçlarınızı taramanız ve şekillendirmeniz çok daha kolay olacaktır.

Saç Kaynaklarını Nazikçe Fırçalayın

Saç kaynaklarınızı daha uzun süre kullanabilmeniz için saçlarınızı sabitleyerek nazikçe fırçalayın. Özellikle vaktinizin kısıtlı olduğu zamanlarda acele ederek saçlarınızı taramanız, kaynaklarınızın zarar görmesine neden olabilir.

Haftalık Bakım Uygulayın

Kaynak saçlarının kullanımı konusunda dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise haftalık bakım uygulanmasıdır. Bunun için saçlarınıza önce şampuan, ardından da saç kremi uygulayın. Düzenli olarak bu bakımı yapmalısınız. Çünkü saç kaynakları yoğun bakım isteyen ürünlerdir. Çünkü kaynak saçlar saç derisinden beslenmez ve gerekli nemi sağlamak kullanıcıların işidir.

Saç kaynak çeşitlerinin kullanımı her ne kadar zahmetli olsa da estetik bir görünüm ortaya koyarlar. Siz de çok daha uzun ve dolgun görünen saçlara sahip olmak için saç kaynak merkezimizi tercih edebilirsiniz.

www.eminemperuktaksim.com sitemizde ürünlerimizi inceleyebilir alışveriş yapabilirsiniz.

Detaylı Bilg için ; 0539 963 07 08 WhatsApp iletişim Hattı 

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin;

www.facebook.com/mikrokaynakmerkezi

www.instagram.com/mikro_kaynak_merkezi

www.twitter.com/sackaynakmerkz

www.youtube.com/eminemperuksackaynak

https://vimeo.com/269467317

Siirt Saç Kaynak Peruk Merkezi 0539 963 07 08 , postiş saçlar

Siirt Saç Kaynak Peruk Merkezi 0539 963 07 08 , mikrobant

Siirt Saç Kaynak Peruk Merkezi 0539 963 07 08 , boncuk kaynak

Siirt Saç Kaynak Peruk Merkezi 0539 963 07 08 , micro keratin kaynak

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.