BONCUK KAYNAK, EXTENSİONS, GENEL, POSTİŞ, SAÇ KAYNAK, SAÇ MODELLERİ

Şirinevler Peruk Saç Kaynak Merkezi 0539 963 07 08

Şirinevler Peruk Saç Kaynak  Merkezi 0539 963 07 08

Sektöründe uzman olduğumuz “Peruk” Türkiye ve yurtdışına uzun yıllardır ihraç ettiğimiz ürünlerimizden biridir. Kalite, boy ve renk seçeneği olarak siz müşterilerimize her zaman farklı seçenek ve alternatiflerle hizmet veren Eminem Peruk sizlerin taktiri ve sevgisini kazanmaktan her zaman gurur duyuyor. Türkiye’de her il ve ilçeye kargo ile gönderim yapabilen, tüketicilerine kapıda ödeme imkanı sağlayabilen Eminem Peruk yurtdışı satışlarında da üst sıralarda ülke ekonomisine her zaman katkı sağlamaya devam ediyor.

Ülkemizde peruğa bakış açımız ve kullanışımız yurtdışına göre daha yavaş ilerlese de son yıllarda bilinçlenen tüketiciler artık bu doğal ürüne talebi arttırmaya başlamıştır. Bizlerde bu talebi karşılamak için gerek kalite, gerek seri üretim hatlarımızı her zaman güncel tutarak tüketicilerime en iyi ürünleri sunuyoruz.

Profesyonel kadromuzla her zaman titiz ve ince işçiliklerimiz bizi her zaman taklit edenleri arkamızdan getirmeye devam etmektedir. Fakat Eminem Peruk bünyesinden çıkan ürünlerin kalite farkı her zaman önde olmuş kullanılabilirlik, fiyat ve kalite açısından her zaman müşterilerimizin taktirini kazanmıştır ve kazanmaya devam etmektedir. Yurtdışına yolladığımız ihraç ürünlerimize de talep her geçen gün artmakta yan sanayi ve fason işçilikle üretilen perukların her zaman önüne geçmeye devam etmektedir.

Eminem Peruk bünyesinde yapılabilen peruk çeşitlerimiz neredeyse çoğu firmaların aynı anda üretimini yapamayacak çeşittedir. Bunlardan örnek vermek gerekirse Kanekalon Fiber İpek Peruklar (Kanekalon: gerçeğinden ayırt edilemeyen, sentetik elyaf karışımı, hafif, yumuşak ve parlak ürün özelliğine verilen ad), Uzun Düz Peruklar, Uzun Dalgalı Peruklar, Küt Kesim ve Kahküllü Peruklar, Sentetik Peruklar, Yarım Peruklar, İsim Yapmış Model Peruklar (Sezen Aksu, Miranda Keer vb), Ombre Peruklar, Medikal Peruklar, Erkek Perukları ve Renk seçeneği zengin modellerimiz ile üretim hattımız her zaman sizlerin hizmetinizdedir.

Bizleri diğer firmalardan ayırt eden özelliklerimiz zamanında hızlı ve kaliteli üretimimiz, müşterilerimize sunulan geniş fiyat yelpazemiz, kullanıma başladıktan sonra bile bakım ve desteğimiz sizlere sunulan standart hizmetimiz olmaya devam etmektedir. Eminem Peruk bu hizmetlerinin dışında Kaynak Saç, Postiş, Çıt Çıt Saç çeşitleri ile de hizmet vermeye devam etmektedir.

Eminem Peruk olarak siz müşterilerimize her zaman en kaliteli ve çözümsel ürünlerle hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Taksim / Beyoğlu – İSTANBUL – 0 (212) 254 24 37

Şirinevler – İSTANBUL – 0 (212) 603 56 09

Gsm: 0 (539) 963 07 08

www.eminemperuktaksim.com

info@eminemperuktaksim.com 

Şirinevler Peruk Saç Kaynak Merkezi 0539 963 07 08 mikro kaynak

Şirinevler Peruk Saç Kaynak Merkezi 0539 963 07 08 Bahcelievler saç kaynak

Şirinevler Peruk Saç Kaynak Merkezi 0539 963 07 08 Mikro Kaynak fiyatları

Şirinevler peruk Saç KAynak Merkezi 0539 963 07 08 peruk fiyatları

Şirinevler Peruk Saç Kaynak merkezi 0539 963 07 08 boncuk kaynak

 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.