Şişlide Saç Kaynak Yapan Yerler

Şişlide Saç Kaynak Yapan Yerler

Şişlide Saç Kaynak Yapan Yerler  0539 963 07 08

Şişlide  Saç Kaynak Yapan Yerler Saç Kaynak 

Saç kaynağı sayesinde, saçların boyu istenildiği kadar uzatılabilir, yada cansız saçlar için daha hacimli ve sağlıklı saç görüntüsü elde edilebilir. Bu amaçla pek çok farklı teknik vardır.

 

Boncuk  Kaynak Ya da Halka Kaynak

En yaygın olan saç kaynak tekniklerinden biri boncuk kaynaktır. Yapımı da oldukça basit olduğu için kuaförlerin ilk tercihi bu yöndedir. Bu yöntemde kaynaklanacak saçlar, doğrudan metal olan halkalar ile mevcutta bulunan saça pense ile sıkıştırılarak tutturulur. Boncuk kaynaklar çıkarılmak istenilirse sıkıştırma yönünün aksi tarafına sıkma işlemi ile boncuk kaynaklar saçtan ayrılır.

 

Boncuk Kaynağın Zararları

En yaygın ve kolay olan boncuk kaynak saça zarar verirken, kullanıcıya da zarar verir. Uyurken yada şapka gibi aksesuarlar takıldığında saç derisine batarak acı verir ve bu bölgeye tahriş eder. Boncuğun ağırlığı ise saç köklerine fazladan ağırlık yaptığı için saçı yıpratır. Ayrı boncuk kaynakta kullanılan halkalar ne kadar saç rengine yakın seçilse de çok büyük oldukları için saklamak oldukça güçtür.

 

Keratin Kaynak Tekniği

Keratin kaynak yapımı oldukça zordur. Çünkü ince bir işçilik gerektiren kaynak türüdür. Bu işlemde keratin maddesi ısıtılarak eritilir, ardından da kullanıcının saçı ile kaynak olacak saça kaynaklanır. Kaynak işleminin ardından ise kaynaklar çıkarılmak için aseton muhteviyatı bir kür saça uygulanır. Ve kaynaklar un gibi dağılır.

 

Mikro Saç Kaynak Tekniği

Türkiye’de en az kullanılan tekniktir. Ancak en rahat kullanım sağlayan ve en modern teknik mikro saç kaynak tekniğidir Saç tutamları çok küçük şekilde, çok küçük kaynak noktaları ile birleştirilir. Kaynak noktalarının küçük olması sebebi ile kaynaklar görünmez yada kullanıcıya her hangi bir zarar vermez. Bu tekniği özellikle ünlüler ve show dünyasında ki kişiler tarafından tercih edilir. Saç kaynağı yapılırken kaynak noktalar ne kadar küçük olursa o derece sağlıklı ve kullanışlıdır.

Mikro saç kaynağında kullanılan keratin, silikon ya da boncuk tekniğinden daha sağlamdır. Ve son teknoloji ile üretilen şeffaf jel şeklindedir. Böylelikle kaynaklanan kısım uzun süre kalıcı olur. Mikro kaynak tekniğinde kaynakları çıkarılmak istenildiğinde diğer yöntemlerden daha kolaydır. Yapılması gerek kaynak yapılan bölgeye özel solüsyon uygulamak yeterli olacaktır.

Şişlide Saç Kaynak Yapan Yerler 0539 963 07 08

Şişlide  Saç Kaynak Yapan Yerler, mikro kaynak fiyatları

Şişlide Saç Kaynak Yapan Yerler , boncuk kaynak fiyatları,

Şişlide Saç Kaynak Yapan Yerler , Postiş Fiyatları,

Şişlide Saç Kaynak Yapan Yerler, keratin kaynak fiyatları,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir