BONCUK KAYNAK, EXTENSİONS, GENEL, POSTİŞ, SAÇ KAYNAK, SAÇ MODELLERİ

Tokat Peruk Saç Kaynak 0539 963 07 08

Tokat  Peruk Saç Kaynak 0539 963 07 08

Tokatda peruk satan yerler, Tokatta postiş satan yerler, Tokatda çıt çıt fiyatları

Eminem Kuaför Peruk Çeşitleri

Bir çoğumuz peruk dendiğinde aklımıza bir unsuru örtmek gelir. Halbuki peruk günlük yaşamımızda artık güzelliğimizin de bir parçası olmuştur. Fakat belirli sebeplerden dolayı da sürekli peruk takmak gereken kişilere de Eminem Peruk olarak tamamı yurtdışından ithal edilen ve bir çok çeşidi olan Medikal Saç (Peruk) ile Protez Saç (Peruk) peruklarımız da bünyemizde mevcuttur.

Kimler bu tip ürünlere ihtiyaç duyar?

İnsanlar ellerindeki değerleri kaybetmeden farkına çoğu zaman varamazlar. Özellikle dış görünüşümüzün aynası saçlarımızı kaybetmek çok daha üzücüdür. Peki ya buna zorunda kalan kişiler? Sağlık sebeplerinden dolayı kemoterapi görenler, radyoterapi sonucu saçlarını kaybedenler, liken mantarı veya Alopesi hastaları, sinir ve stresten saç koparma hastalıklarına kadar bay – bayan hepimizin başına gelebilecek durumlardır bunlar. İşte bu noktada Eminem Peruk olarak yine bilgi, birikim ve kaliteli hizmet çözümleri ile yanınızda.

Medikal Saç: Diğer saç modellerine nazaran tıbbi zorunluluk için kullanıldığından çok daha ince gözeneklere sahip ve baş derisinin her zaman hava alabilmesine olanak sağlar. Kullanım açısından pratik ve kişinin tedavi süreci var ise buna engel olmadan kullanılabilen mükemmel bir üründür. Medikal Saç peruk ile kıyaslandığında bazı artıları da yanında getirir. Ürün özelliklerine göre saçlarınızı çıkarmadan yatmak, duş almak, fön çektirmek ve hatta denize bile girebileceğiniz konfor ve özelliklere sahiptir. Bu koşullarda rahatsızlık çeken müşterilerimizin Eminem Peruk olarak her zaman yanlarındayız.

Protez Saç: Medikal Saç gibi kısmi uygulanabilen bir model de Protez Saçlardır. Kişilerde oluşan kısmi saç dökülmelerinde mükemmel sonuç vermektedir. Bu uygulamayı yapmadan önce kesinlikle bir uzman denetiminden geçmek gerekir. İleri teknoloji sayesinde kişinin gerçek saçından ayırt edilmesi neredeyse imkansızdır. Kullanım açısından doğal saçlarınıza maruz kalan her şeye dayanıklıdırlar. Protez saç için gerekli bazı bilgiler şunlardır.

* Uygulamayı isteyen kişi uzman tarafından muayene edilir.

* Uygun saç tipi seçilmelidir.

* Cm2’deki saç yoğunluğu değişebilir ve buna kişinin saç yapısı yön verir.

* Kullanım şekli su bazlı doğal yapıştırıcılar ile yapılmaktadır. Bu sayede kişini cildine kimyasal olarak hiçbir zarar vermemektedir.

* Bakımı çok kolaydır. Ortam koşullarına göre yapışkanın ömrü 5 haftaya kadar çıkmaktadır.

* Kişi kendi uygulayabileceği gibi bakımını yine uzman kişi tarafından yaptırabilir.

* Kalite farkına göre 4 yıla kadar ömrü olan saç çeşitleri mevcuttur.

* Protez saçlarınız istediğiniz gibi tarayabilir, duş alabilir, günlük yaşantınıza devam edebilirsiniz. Gerçek saçlarınızdan farkı olmayan bu ürün sayesinde bir çok kişi psikolojik olarakta kendini rahat hissetmektedir.

Eminem Peruk olarak siz müşterilerimizin her zaman, her koşulda çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz.

Taksim / Beyoğlu – İSTANBUL – 0 (212) 254 24 37

Şirinevler – İSTANBUL – 0 (212) 603 56 09

Gsm: 0 (539) 963 07 08

www.eminemperuktaksim.com

info@eminemperuktaksim.com

Tokat Peruk Saç Kaynak 0539 963 07 08 modelleri

Tokat Peruk Saç Kaynak 0539 963 07 08 fiyatları

Tokat Peruk Saç Kaynak 0539 963 07 08 satın al

Tokat Peruk Saç Kaynak 0539 963 07 08 mikro kaynak

Tokat Peruk Saç Kaynak 0539 963 07 08  saç kaynak fiyatları

Tokat Peruk Saç Kaynak 0539 963 07 08 çıt çıt saç modelleri

Tokat Peruk Saç Kaynak 0539 963 07 08 saç merkezi

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.