GENEL

Toptan ve Perakende Saç Satışı 0530 273 03 17

Toptan ve Perakende Saç Satışı 0530 273 03 17

Toptan ve Perakende Saç Satışı  0530 273 03 17

Saç Kaynak merkezi deyince aklımıza saç kaynak takan , postiş saç satan , mikrobant kaynak , mikro kaynak yapan yerler  , keratin kaynak, çıt çıt , postiş , keratin kaynak, at kuyruğu saçlar satan yer aklımıza gelmektedir.

Günümüzde saç kaynağı takan yerlerin isimleri de saç kaynak merkezi olarak değişmektedir. Aslında saç kaynak merkezi diyince perukçu olmalıdır. Birinci elden satış yeri olmalıdır.

Bizim mağazalarımız da hem peruk hemde saç kaynak yapılmaktadır. Saç Kaynak merkezinde kullanılan saçlara çok dikkat edilmelidir. Takılan saçlar dolaşma karışma yapabilir . Gerçek insan saçı olduğna çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Saç kaynak satın almak istiyorsanız , www.eminemperuktaksim.com sitemize girerek saç satın alabilirsiniz.

Saç Kaynak Fiyatları saçına göre gramajına göre , rengine göre değişkenlik göstermektedir. Bu yüzden de fiyat almak için lütfen 0530 273 03 17 numaralı telefonu arayınız. Sizlere daha iyi hizmet vermek için mağazamıza da gelebilir saçlarımızın kalitesine bakabiirsiniz. 17 yılı aşkın bu sektörde hizmet vermekteyiz.

Saç Kaynak işçiliği kötü olursa saçlarda dökülme de yapar düşmeler de yaşanır. Bu yüzden de herkese kaynak taktırmamanızı öneririz. Bu işler araştırmadan yapılmaması lazım. Bize de yaptıracağınız zaman bizi de araştırmanızı tavsiye ederiz.

Saç Kaynaklar ortalama 65-70 cm uzunluğunda olmaktadır. İsteyene 90 cm e kadar saçlarımız mevcuttur. kısalar daha uygun uzunlar daha pahalı olarak fiyatlarda değişmektedir.

İpeksi bir saça sahip olmak istiyorsanız ve bu yazıyı da okuyorsanız tam yerindesiniz demektir. Bizler sizin mutluluğunuz için elimizden geleni yapmaktayız. Hayalinizi gerçekleştirmek için buradayız.

Saç kaynak merkezlerimiz 

Mağazamız size uzak diye üzülmeyin. Türkiye nin her yerine kargo ile gönderim sağlamaktayız. İsterseniz yurtdısına da DHL ve UPS ile gönderiyoruz.

Toptan ve perakende satışlarımız da mevcuttur. Bizlere ulaştığınız da toptan ya da perakende saç satın almak istediğinizi , rengini , boyunu ve kaç gram istiyorsanız ya da kaç adet istiyorsanız söylemeniz yeterli olur. Telefonda da bilgi verilecektir.

Sizleri mağazamız da görmekten şeref duyarız.

Siz hayal edin biz gerçekleştirelim.

Bizleri sosyal medyadan da takip edebilirsiniz.

www.facebook.com/mikrokaynakmerkezi

www.instagram.com/mikro_kaynak_merkezi

Toptan ve Perakende Saç Satışı 0530 273 03 17 , mikro kaynak merkezi

Toptan ve Perakende Saç Satışı 0530 273 03 17 , boncuk kaynak fiyatları

Toptan ve Perakende Saç Satışı 0530 273 03 17 , mikrobant kaynak saçlar

Toptan ve Perakende Saç Sastışı 0530 273 03 17 , çıt çıt fiyatları

 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.