GENEL

Zonguldak Boncuk Kaynak 0530 273 03 17 Peruk Fiyatları

Zonguldak Boncuk Kaynak 0530 273 03 17 Peruk Fiyatları

Boncuk Kaynak Saçlar 

Boncuk saç kaynağı günümüzde kullanılan en yaygın kaynak sistemidir. Bayanlarımızın çoğu boncuk kaynak kullanmayı tercih etmektedir. Hem daha pratik takılmakta hemde istediğinzi zaman bir pense yöntemi ile çıkarılmaktadır. Kuaföre giderek sökmeye de ayrı para vermenize gerek yoktur. Boncuk  Kaynak taktırmak istiyorsanız saç kaynak merkezi mağazamıza gelerek bilgi alabilir ve kaynak taktırabilirsiniz.

Boncuk Kaynak kullanma süresi en fazla 3 aydır. Eğer daha uzun süreli kullanırsanız saçınıza zarar verebilir. Bu yüzden de kaynak taktırmak saçı döküyor saça zarar veriyor gibi söylemler duyuyoruz. Kaynak taktırmaktan çok kullanmak daha çok önemlidir.

Saç Kaynak Merkezimize gelerek sizlere en iyi saçları gösterip istediğiniz şekilde kaynak biçimiyle uygulamasıyla birlikte takabiliriz. Bizler toptancı perukçu olduğumuz için fiyatlarımız kuaförlere göre daha uygundur. Bunun sebebi ise birinci elden kendimiz saçları imal ettiğimiz içindir.

Sizler için yurtdışına çıkıp saçları biz kendimiz temin ediyoruz. Kaliteye önem veriyoruz. Garantili işçilik yapıyoruz. Saç kaynak merkezi mağazamız da ister sadece saçı satın alın istersenizde taktırmasıyla birlikte yaptırın , tercih sizin. İçinize sinmeyen bir şeyi asla yapmıyoruz.

Kaynak çeşitleri olarak da , mikro kaynak, boncuk kaynak, keratin kaynak, mikro bant kaynak, tres kaynak yapmaktayız. En güncel kaynak sistemlerini usta ellere bırakmak isterseniz

www.eminemperuktaksim.com sitemizden ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

0530 273 03 17 WhatsApp iletişim Hattı

Daha detaylı bilgi almak istersen paylaştığımız numaradan bizlere detaylı bir şekilde soru sorabilirsiniz.

Türkiye nin her yerine kapıda ödeme ile kargo imkanı sunmaktayız. Kapıda ödeme kolaylığı nasıl olur diye soran müşterilerimize , eft/havale yapmadan direk kapınıza kadar kargo geliyor ve ödemesini kargoyu getiren kişiye yapıyorsunuz. Daha güvenilir ve daha basittir.

Saç Kaynak merkezi mağazamızda sadece kaynak değil , toptancı olduğumuz için imalatçı olduğumuz için istediğiniz herşeyi saç üzerine bizde bulabilirsiniz.

Garantili işçiliklerimizle her zaman memnun kalabilirsiniz.

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin;

www.facebook.com/mikrokaynakmerkezi

www.instagram.com/mikro_kaynak_merkezi

www.twitter.com/sackaynakmerkz

www.youtube.com/eminemperuksackaynak

Zonguldak Boncuk Kaynak 0530 273 03 17 Peruk Fiyatları , mikro bant kaynak

Zonguldak Boncuk Kaynak 0530 273 03 17 Peruk Fiyatları, saç kaynak merkezi

Zonguldak Boncuk Kaynak 0530 273 03 17 Peruk Fiyatları, peruk satan yerler

Zonguldak Boncuk Kaynak 0530 273 03 17 Peruk Fiyatları , toptan saç fiyatları

 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.